Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VDO CDR 500(E)

19 Aug 2004 10:14 3061 7
  • Level 14  
    Czy mógłby mi ktoś przerobić tego bina aby radio się uruchamiało bez kodu?? Klient ma to mieć w samochodzie gdzie nie ma wyświetlacza.
    Ewentualnie prosiłbym o potwierdzienie czy dobrze zczytałem z tego pliku kod: 0536
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 19  
    Kod sie zgadza.Masz wyswietlacz warsztatowy?
  • Level 14  
    Niestety wyświetlacza nie dorobiłem sie jeszcze. W temacie radiocode jestem od niecałych 4 miesięcy. Jakby ktoś miał taki na zbyciu to prosze o kontakt. Jestem zdecydowany kupić w tzw. rozsądnej cenie.
  • Level 25  
    Mnie wyświetlacz kosztował w sumie 3 stówki - no bo zeby uruchomic jeden dwa poprzednie spsułem, no a że chodzą po stówce to wyszło tyle ile wyszło.
    A ustrojstwo strasznie delikatne - trzeba uważać!
    Pozdrawiam
    commor

• Level 29  
    commor wrote:
    Mnie wyświetlacz kosztował w sumie 3 stówki - no bo zeby uruchomic jeden dwa poprzednie spsułem, no a że chodzą po stówce to wyszło tyle ile wyszło.
    A ustrojstwo strasznie delikatne - trzeba uważać!
    Pozdrawiam
    commor

troche drogo jak na wyświetalcz ja ostatnio wyrwałem wyświetlacz na 40zł tylko trzeba sie dobrze rozgladac i ostro targowac :wink:
  • Level 25  
    Fakt faktem, ze drogo ale zapomniałem napisać, że to było circa z rok temu - teraz chyba więcej opelków jest już na szrocikach - więc moze i ceny spadły, a i opelki już w tzw. międzyczasie pokazały się nowsze tj. z nowszymi wyświetlaczami.
    PS. A targowanie się moja specjalność - ale nie zawsze daje to rezulaty - niestety :D
    Pozdrawiam
    commor
  • Level 22  
    Możesz jeszce inaczej rozwiązać problem wyświetlacza i zbuduj emulator na PC-ta też się dobrze sprawuje .Swego czasu taki zrobiłem lecz teraz mam już wyświetlacze od Astry , Omegi i Renault .
  • Level 19  
    Mam do zbycia wyswietlacz 60zł.