Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chcę wymienić reduktor w instalacji Prins

aklo 01 May 2010 13:25 2289 3
    aklo
    Level 9  
    Po tych wszystkich problemach od 2004 r zdecyduję się chyba na wymianę reduktora.Mam skodę Fabię 1,4 44kw zagazowaną Prinsem.Gaziarz w Wa-wie poleca mi reduktor Tomasetto.Jaka jest wasza opinia i co możecie mi doradzić.Chodzi mi żeby reduktor trzymał ciśnienie 2 bary był łatwy w obsłudze i regulacji i miał niedrogie zestawy naprawcze.
    ElpigazN
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Zmień gazownika. Też mi zamiana z prinsa na tomasetto. To tak jakbyś zamienił swoją skodę na cinquecento.
    dariusz105
    Level 26  
    bardzo dobry wybór.reduktor jest żywotny,niemal bezawaryjny i kosztuje mniej niż zestaw naprawczy Prinsa.
    v88
    Level 13  
    zestaw naprawczy prinsa ok.90zł netto, jego żywotnosć powyżej 4 lat(membrany, bo cała reszta i więcej), czyli wychodzi jakieś 30zł na rok, przy założeniu, że samemu robimy czyszczenie
    czy to jest dużo?
    przy czyszczeniu nie zawsze musimy wymieniać komplet naprawczy, jeżeli membrany nie mają wżerek i nie są popękane, to można zostawić te same
    myślę, że nie ma lepszego reduktora od prinsa, utrzymującego stałe ciśnienie, szczególnie w małych silnikach, bo przecież ten sam obsługuje i 400KM, a różni się tylko innym elektrozaworem(zasilanie lpg fi8)
    czy inne reduktory się nie zanieczyszczają, przecież rozprężają ten sam lpg