Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suszarka kondensacyjna Electrolux edc

krzychu1905 01 Maj 2010 17:05 3569 1
  • #1 01 Maj 2010 17:05
    krzychu1905
    Poziom 8  

Witam wszystkich mam pewien problem z suszarką w.w otóż pękł pasek napędzający i nie wiem jak założyć nowy tzn nie wiem jak się zabrac do tego czy wyciągnąć cały bęben od tyłu czy jak nie mam pojęcia boje się że coś zepsuje jeszcze bardziej nie ma może innego sposobu na założenie nowego paska w inny sposób ponieważ boje się odkręcać cały bęben. Mam z nią jeszcze jeden proble , otóż przy pełnym załadunku suszyła dobrze lecz gdy włożyłem zaledwie połowę bębna suszyła wolno i długo a czasami wcale pranie było zaledwie ciepłe ale gdy był wduszony przycisk obniżenia temperatury suszyła za każdym razem dobrze co prawda dłużej trochę ale dobrze nawet jak było zaledwie włożone kilka rzeczy ... prosze doświadczonych o radę bo niewiem co mam robic czy warto wogóle to naprawiac i czy się to opłaca ... ? czy może kupic nową lecz suszarka nie jest stara dziękuje z góry za odpowiedzi pozdrawiam Krzysiek .

1 1
  • #2 02 Maj 2010 12:25
    sujka5
    Poziom 26  

obawiam się że nie ma innego sposobu , a wymiana paska w suszarkach kondensacyjnych to praktycznie rozebranie suszarki w bardzo dużym stopniu.

1