Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat toledo II zapach benzyny

01 May 2010 18:24 2627 5
  • Level 9  
    Witam wszystkich. Obawiam się, że znowu potrzebuję pomocy. Od jakiegoś czasu w seacie toledo II z 1999r czuć w środku zapach benzyny. Dzieje się to podczas postoju na światłach, parkingach, zatrzymywania się ( ogólnie w mieście nigdy w trasie). Zapach unosi się przez chwile do momentu ruszenia samochodem, dodam, że przeglądałem zbiornik i nie mam wycieków oraz nie ubywa mi paliwa. W tamtym roku założyłem instalację gazową może elektrozawór przepuszcza nie wiem. Dzięki za odpowiedzi.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Elektrozawór odcina gaz, piszesz o benzynie... Zobacz w okolicy silnika, czy nie ma wycieków.
  • User removed account  
  • Level 9  
    Kolego dla twojej wiadomości. Elektrozawory są dwa paliwowy i gazowy. Jadąc na benzynie odcinany jest gaz, jadąc na gazie - benzyna. Samochód nie może pracować na dwóch rodzajach paliwa.
    P.S. Tak przy okazji, nie bawią mnie ziemniaki kolegi Olwik, i dziękuję za takie podpowiedzi.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    O, wielkie dzięki za informację. Człowiek uczy się całe życie, gdybyś jeszcze tak mógł zdjęcie tego elektrozaworu odcinającego benzynę zamieścić (dam Ci 100 pkt) będę bardzo wdzięczny. Wiem, że samochód nie może jechać na dwóch rodzajach paliwa.
  • Level 9  
    Jeżeli to pochłaniacz par paliwa to mam jeszcze tylko jedno pytanko. Gdzie on się dokładnie znajduje?