Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 1,7 TD ( isuzu) Wskaznik Temperatur

01 Maj 2010 22:13 2744 5
  • Poziom 2  
    Witam ... Problem to wskaznik temperatury który po przekreceniu kluczyka szaleje podnosi sie za 110 i opada, staje w miejscu i opada albo podnosi sie w czasie jazdy tez tak jest, czujnik jest nowy termostat tez .
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Stan wiązek do sprawdzenia. Ruszane były zegary?
  • Poziom 2  
    Nie zegarów jeszcze nie tykałem .. a stało sie to kiedys jak odpaliłem z rana i silnik zaczoł falowac po czym temperatura wzrosła na max..
  • Poziom 18  
    sprawdź czy kuna nie pogryzła kabelków one ostatnio to lubia a pomaga je odstraszyc sierśc psa (umieścic troszke kołosilnika) ale trzeba wymieniac co jakis czas lub zawiesic kostke do WC - i nienaśmiewać się sposób sprawdzony a te małe zwieżaki lubią izolacje i ciepeko silnika
  • Poziom 2  
    Widze ze kolega ma doczynienia z takimi zwiezatkami ;D akurat u mnie w miescie ich nie ma :D :D jak ktos ma pisac głupoty to nie pisz w cale .
  • Poziom 18  
    żeby się kolega nie zdziwił że ich niema ich może tylko nie widać a wiem że i w dóżych miastach w samych centrach są i potrafia skutecznie unieruchomic limuzyny za 100 zł jak i graty za 800 tysięcy - wiec to nie jest głiupia pisanina odemnie ale fakt który może sie przydażać w 90% podobnych sytuacji
    kolego niebież tego do serca ale mnie uraziło że wytykasz porady które się naprawdę zdazają
    teraz napewno którys z moderatorów to zakwestionuje - ale co zrobisz prawda czasami boli
    pozdrowienia ,życzę szybkiego i pozytywnego rozwiazania

Moderowany przez Pawel wawa:

Nie zakwestionuję porady bo ma sens, popieram, natomiast zakwestionuję fatalną pisownię Kolegi. Ostrzeżenie za kolejny tak napisany tekst ma Kolega jak w banku.