Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG KF750 - aktualizacja softu

01 Maj 2010 22:22 4867 4
  • Poziom 10  
    Witam posiadam LG KF750 od pewnego czasu zaczął wariować potrafił sam sie wyłączyć , strasznie zaczął sie przycinać aż pewnego dnia podczas słuchania muzyki wyłączył sie po ponownym włączeniu zauważyłem że nie działa przycisk odpowiedzialny od menu oraz tzw czerwona słuchawka ale co ciekawe gdy wyłączę telefon mogę go włączyć za pomocą czerwonej słuchawki ale gdy telefon sie włączy przycisk nie reaguje . Telefon rozebrałem wyczyściłem styki sprawdziłem taśmy itp wszystko ok jednak dalej to samo. I teraz mam pytanie czy jest możliwość zmiana softu w tym telefonie szukałem w Internecie i nie znalazłem info co prawda LG ma program do aktualizacji oprogramowania ale bez wsparcia do KF750. Jeżeli jest możliwość zmiany softu to proszę odpisać.

Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Taśmy nie sprawdzisz na oko czy jest dobra :)
    Najlepiej ją podmienić w tedy masz pewność.
    Ale to poza marginesem tu raczej będzie wina softu. Zawsze się da wgrać tylko wystarczy posiadać odpowiedniego boxa i jazda:)
  • Poziom 17  
    Witam. Moze mi ktoś dać namiar na Sofcik najlepiej nie brandowany do Setoola do tego modelu.. Nie mam juz aktualnej aktywacji na server seetola,a na roznych znajomych stronkach nie ma do tego modelu softa, Oblukalem sporo czasu ogolem po necie i cos lipa..

Dzieki
  • Poziom 17  
    Dzięki. Co prawda zdążyłem znaleźć jednak też tą stronkę, choć nie pisałem o tym bo myślałem że może jakąś inna polecacie jeszczej, bogatszą w softy. W każym razie Dziękuję.