Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mini dekoder C.P nie odbiera w Niemczech. Proszę o opinię.

hector 02 Maj 2010 18:19 3579 7
  • #1 02 Maj 2010 18:19
    hector
    Poziom 9  

Witam.

Kupiłem u autoryzowanego przedstawiciela Cyfrowego Polsatu w Polsce dekoder mini + pakiet familijny. Przyjechałem do domu w Niemczech i okazuje się, że dekoder odbiera tylko parę programów polskich i nie mam także możliwości odbioru programów z Astry przez zeza. Zadzwoniłem do C.P. powiedziano mi, że ten dekoder nie nadaje się do odbioru w Niemczech i nie będzie tam odbierał. Wydaje mi się to dziwne, niby dlaczego nie miałby odbierać ten model dekodera w Niemczech. Jak uważacie, czy to prawda?

• #2 02 Maj 2010 19:51
    b.zos
    Poziom 15  

Odbiór na szczęście nie zależy od opinii fachowców z CP , jeśli masz ustawiona poprawnie anteną i aktywna opłaconą kartę musi działać i nie musisz chwalić się EXpertom z CP , że mieszkasz poza Polską.

• #3 02 Maj 2010 20:26
    Doominus
    Poziom 34  

Podłącz dekoder bezpośredni to konwertera na HotBird.
    Mini chyba nie mają obsługi DISqC ?

• #4 02 Maj 2010 20:34
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Jakie te programy odbierasz?
    Czy karta była aktywowana w punkcie czy dostałeś dekoder z nie aktywną kartą?
    Dekoder obsługuje DISqC.

• #5 02 Maj 2010 22:54
    hector
    Poziom 9  

Dziękuję za opinię. Zainteresowała mnie informacja o prawdopodobnym nieobsługiwaniu przez dekoder mini CP DISqc`a. Czy ktoś może się na ten temat wypowiedzieć. Może to tutaj leży problem. Próbowałem już poszukać coś na ten temat poprzez Google. Jednak nie znalazłem nic w tym temacie.

• #8 03 Maj 2010 13:37
    netTv
    Poziom 23  

Jeśli antena jest zbiorcza, to w Niemczech Astra 19.2 jest zazwyczaj podstawowym sygnałem a zezem Hot Bird 13.0. Ustaw poprawnie parametry zgodnie z instalacją antenową. Mini nie ma najmniejszego problemu z obsługą DiseqC.
    Jeśli sam wykonałeś instalacje, to zacznij od podłączenia konwertera dla HB bez przełącznika pośrednio do tunera. Ustaw poprawnie antenę na HB i dopiero potem podłącz diseqc i skonfiguruj poprawnie porty w dekoderze.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME