Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz + odtwarzacz + Kolumny

blazkowicz 02 Maj 2010 20:04 600 0
  • #1 02 Maj 2010 20:04
    blazkowicz
    Poziom 11  

Witam,
    Jestem gitarzysta, mam procesor gitarowy i kolumny (gitarowa 2x12 (100w ogolem), basowa 2x12 (150w ogolem) i potrzebuje do nich wzmacniacza, ALE chcialbym aby ten wzmacniacz byl uniwersalny typu :
    - na proby/koncerty : moge go zabrac na hale i podlaczyc procek gitarowy i kolumny gitarowe
    - w domu : do zwyklego sluchania muzy

mozna kupic taki uniwersalny wzmacniacz? czy to nie przejdzie i bede musial kupic wzmocnienie do gitar i oddzielnie cala wieze do domu ?

Bylbym wdzieczny za pomoc w doborze sprzetu, potrzebuje :
    - wzmacniacz
    - odtwarzacz cd mp3
    - kolumny (nie potrzeba mi wielkiej ilosci watow, imprezy sa okazyjne,a mieszkam w bloku, zalezy mi na przestrzennym, dobrej jakosci dzwieku)
    - lub zamiast kolumn same glosniki, gdyz orientuje sie w budowie kolumn

w skrocie caly domowy zestaw audio, ktorego wzmacniacz bedzie mial mozliwosc pociagniecia gitary/basu na malych koncertach

jesli chodzi o $ to wiadomo - jako biedny student mozliwie NAJTANIEJ (no ale nie jakies kompletne chinskie buble), aczkolwiek ile bedzie trzeba wydac tyle wydam, nie planuje kupic wszystkiego naraz, tylko co mies po wyplacacie dokupywac po trosze

takze bylbym wdzieczny za zlozenie jakiegos przyzwoitego, pasujacego do siebie zestawu
    z gory dziekuje i pozdrawiam

0 0