Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laguna II 1,9DCI - schemat zasilenia pompy paliwa

malum 21 Oct 2010 15:53 48443 38
Relpol
    viper555
    Level 39  
    Chcę Cię tylko uświadomić żeby nie było że nie wiedziałem, jak możesz być taki naiwny wierząc że sprzęt za 80zł może sprostać sprzętom za kilkadziesiąt tysięcy, które nawet czasami mają problemy więc daj to naprawić bo naprawdę możesz sobie napytać biedy.P
  • Relpol
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Amfa, ode mnie to się odpie.... , bo właśnie przez to że dla każdego 1.9 to dci, ktoś się wpeir.... do tematu z przekaźnikiem i elektryczną pompą paliwa których nie ma w silniku 120KM, o czym sam się przekonałeś robiąc sobie niepotrzebną robote, a ten "kabelek" to sobie możesz wsadzić, jak zawsze na tego typu aukcjach wszystko pięknie kolorowo.... I tak jak Pisze Kolega viper555 co za idiota sprzeda za grosze taką wiedze i takie możliwości. Zauważ że taniej by wyszła Cię ta naprawa gdybyś oddał auto do warsztatu, bo póki co rozkładasz sobie to wszystko na raty.
    volsky
    Level 13  
    Amfa wrote:
    Wracając do tematu kupiłem takie ustrojstwo na allegro

Sam naprawiam DDT

Czy dzięki temu upewnię sie że jest usterka w tej pompie ??
    Pozdrawiam

Taki kabel posiadalem juz wczesniej (za czasow VW). Program widzialem i korzystalem z niego (a przynajmniej sie staralem). Zeby to funkcjonowalo trzeba nad tym posiedziec troche (wgrywa sie baze bledow i pojazdow). Ja dalem sobie luz po dwoch dniach bo jakos nie widze tam przyszlosci - mam Clip'a wiec szkoda mi czasu na takie programy. Ale jesli posiedzisz nad tym to moze Tobie sie uda cos wymyslic. Powodzenia!
    Amfa
    Level 10  
    Przemo9826 wrote:
    Amfa, ode mnie to się odpie.... , bo właśnie przez to że dla każdego 1.9 to dci, ktoś się wpeir.... do tematu z przekaźnikiem i elektryczną pompą paliwa których nie ma w silniku 120KM, o czym sam się przekonałeś robiąc sobie niepotrzebną robote, a ten "kabelek" to sobie możesz wsadzić, jak zawsze na tego typu aukcjach wszystko pięknie kolorowo.... I tak jak Pisze Kolega viper555 co za idiota sprzeda za grosze taką wiedze i takie możliwości. Zauważ że taniej by wyszła Cię ta naprawa gdybyś oddał auto do warsztatu, bo póki co rozkładasz sobie to wszystko na raty.

Wiesz co pacanie jesteś pustak. WIELKI FACHURA chyba od kombajnu buraczanego bo burak do buraka ciągnie. Ty chyba chłopie nie wiesz jak działa 80% warsztatów "naciągnąć ile się da jak gość nie wie co jest grane to się mu wmówi i skasuje". Człowieku po to są fora żeby jedni drugim pomagali i radzili. Więc burcunie jak nie masz szacunku do innych i zachowujesz się jak byś zżarł wszystkie rozumy to się zamknij i nabijaj sobie ilość postów wypowiedziami jak wyżej. Nie stać cię na kreatywną odpowiedź to daj sobie siana i nie wprowadzaj zamętu.

Moderated By Błażej:

Regulamin 10.8. Ostrzeżenie. Masz dobę na przeproszenie obrażanego przez ciebie użytkownika. W przeciwnym wypadku udzielę ci długotrwałego urlopu od forum!

Moderated By Błażej:

Zgodnie z obietnicą...

Przemo9826
    Ja nie wiem jak warsztat działa? :D

A Ty mądralo ile razy kogoś na coś skroiłeś? Przyznaj się.

Chcesz pomocy? Udzielamy Ci jej, tyle że trochę innej niż oczekujesz, ale nadal radzimy w dobrej wierze.
    Koyot.
    Level 9  
    Do Przemo9826
    No tak jak za kasę to byś pomógł, ale za darmo na forum to już nie chcesz podpowiedzieć co i jak :(
    Przemo9826
    Koyot. wrote:
    Do Przemo9826
    No tak jak za kasę to byś pomógł, ale za darmo na forum to już nie chcesz podpowiedzieć co i jak :(

O o o o! Mądrala się znalazł.

Poczytaj moje posty, a przekonasz się, gdybym nie chciał pomóc to by mnie tu nie było.

Zresztą, co ja Tobie będę udowadniał....
    tomi32tomi

Level 2  
    LUDZIE :D
    Jesteście wielcy !!!!
    Dzięki Wam naprawiłem moje F9Q ....:D
    malum
    Level 23  
    Dzieci, przestańcie się kłócić!
    Mogę coś podpowiedzieć ze swojej strony.
    Faktycznie w zbiorniku nie ma pompy, jest ona na przewodzie paliwowym w komorze silnika - takie małe ustrojstwo. Po długiej walce rozwiązałem problem z nieodpalającym samochodem. Dzięki schematowi który otrzymałem w linku szedłem po przewodach poprawiając wszystkie styki i ... nic. Zauważyłem jednak, że pompa paliwa przyczepiona jest do metalowych przewodów klimatyzacji za pomocą obejm plastikowych. Odczepiłem więc pompę i ... znalazłem winowajcę. Okazało się, że na przewodzie zasilającym pompę jest delikatne uszkodzenie, którym w "wilgotne" dni robiło się przebicie na metalowe przewody klimatyzacji i samochód nie odpalał. Porządnie wszystko poizolowałem i gra od prawie roku. Mogę więc oficjalnie stwierdzić, że naprawa pomogła ... no i obyło się bez mechanika i prawdopodobnych wydanych wielu setek - mechanicy uczcie się, bo trudno czasami z kucharza zrobić mechanika w tydzień :( a znam takie przypadki...