Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop do 2500 zł (nie acer), porada

gargus02 03 May 2010 07:40 2146 6
    gargus02
    Level 15  
    Witam. Chce kupic laptopa (nie chce acera) mam do wydania okolo 2500zł. Moje wymagania :
    -bateria trzyma więcej jak 6h
    -3 kanałowa karta dzwiękowa
    -raczej multimedialny
    -wbudowany bluetooth i ew podczerwień
    to by było na tyle. Zapytałem ponieważ całkowicie się nie znam.
    Pozdro
    LORD90
    Level 20  
    Więcej niż 6h ? Za 2,5k to tylko jeden z maluszków 10 calowych, dell lub asus.
    gargus02
    Level 15  
    nie mowie o 6h ciągłego używania mowie o czuwaniu tz składam on dalej pracuje kapujesz ;D

Bądź łaskaw poprawić to niechlujstwo językowe, tak by treść wypowiedzi była zgodna z normami opisanymi zarówno w słownikach, jak i pkt 10.9 oraz 15 Regulaminu.

Matuzalem

sorki za pomyłkę
    LORD90
    Level 20  
    Nigdy nie sprawdzałem ile tak użytkowany sprzęt trzyma ale w trybie oszczędności z wyłączonym wyświetlaczem może 6 h da radę. Tak jednak polecam Delle gdyż tak się ostatnio podpytywałem i zdanie na ich temat jest zdecydowanie najlepsze.
    _haker_1
    Level 32  
    Koledze chodzilo chyba o laptopa w stanie hibernacji "sklada a on pracuje dalej". 6 godzin w stanie hibernacji wytrzyma kazdy nowy laptop bez problemu (laptop w stanie hibernacji pobiera moze kilka wat energii - moja toshiba z bateria 2200mAh trzyma jakies 30 godzin, moze by sie udalo wycisnac wiecej). 6 godzin normalnej pracy to oczywiscie tylko EEE, albo jakies kombinacje z wiekszymi bateriami/akumulatorami.
    key
    Level 22  
    LORD90 wrote:
    Nigdy nie sprawdzałem ile tak użytkowany sprzęt trzyma ale w trybie oszczędności z wyłączonym wyświetlaczem może 6 h da radę. Tak jednak polecam Delle gdyż tak się ostatnio podpytywałem i zdanie na ich temat jest zdecydowanie najlepsze.

Cześć,
    "Delle" nie są zdecydowanie najlepsze, a Acer bardzo się poprawił, ale w sumie można by się czepiać niemal każdej marki, że ostatnio zeszła na psy.
    Może niech autor sam coś sobie upatrzy i zapyta o opinię? Multimedialny, wi-fi, bluetooth, etc to dziś ma każdy nowy laptop, gorzej z tymi 6 h i... podczerwienią ;).
    User removed account
    User removed account