Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mutant MT2200BT i pilot fabryczny z Peugeocie 2006

rafakil 03 Maj 2010 12:27 1695 6
  • #1 03 Maj 2010 12:27
    rafakil
    Poziom 9  

Witam kupiłem nie dawno Peugeot'a 206, w którym zamontowane było fabryczne radio Kenwood KDC 3027 i do tego podpięty był fabryczny pilot. Mam swoje radio które mam dużo fajnych opcji i chciałem je sobie wstawić w miejsce tego Kenwood'a jest jakaś możliwość żeby ten fabryczny pilot działał z tym moim Mutantem? moje radio to Mutant MT2200 BT - jestem z niego bardzo zadowolony. A jeszcze jedno jak podpiąłem Mutanta to po przekręceniu kluczyka wszystkie ustawienia się skasowały, jak temu zaradzić?

0 6
  • #2 04 Maj 2010 12:39
    Nawigator
    Poziom 33  

Przybliż trochę parametry tego wyścigowego modelu radia a zwłaszcza czy ma jakiegoś pilota albo oddzielne wejście do sterowania z kierownicy.
    Daj jakiś link z podłączeniem bo nikomu nie będzie sie chciało szukać w sieci.
    Ten Clarion to na pewno był fabryczny?

N.

0
  • #3 05 Maj 2010 08:53
    rafakil
    Poziom 9  

Więc fabryczny Kenwood ma kabelek którym jest podłączony pilot z kierownicy. Ten Mutant to sam nie wiem..na pewno ma pilota takiego bez przewodowego (którego niestety nie dostałem od poprzedniego właściciela;/) bardziej mnie denerwuję to ze radio bardzo długo się uruchamia i ze nie ma tego podtrzymywania pamięci jak mimo iż powinna być. Tu ma instrukcje to tych modeli niestety tylko po angielsku:
    Mutant:

0
    Załączniki:
  • #4 06 Maj 2010 17:10
    Nawigator
    Poziom 33  

Ten Kenwood na pewno nie jest fabrycznym radiem Peugeota tylko sklepowym i zapewne ma jakiś adapter wstawiony pomiędzy nim a kierownicę.
    Z kolei Mutant nie ma wejścia na sterowanie i wątpię aby ktoś produkował do niego adaptery na tor podczerwieni (zamiast pilota ręcznego).
    Sytuacja jest patowa, lepiej było by wymienić radio na nowszego Kenwooda zachowując istniejący adapter.

N.

0
  • #5 06 Maj 2010 17:46
    rafakil
    Poziom 9  

Dzięki za radę:) Pewnie będę musiał tak zrobić, może polecicie jakiś model Kenwood'a o podobnych opcjach jak ten Mutant? Bo co by nie było jest on dość ciekawym i ładnie grającym radiem.

0
  • #6 07 Lip 2010 15:38
    tpca
    Poziom 10  

Dołączę się do tematu

A czy ktoś ma rozpiskę, która funkcja działa na jakim oporze w kennwodach?
    bo jeśli miałbym takii rozpis, to sam przerobiłbym sobie pilota przy kierownicy do radia kenwood.

0
  • #7 08 Lip 2010 13:45
    Nawigator
    Poziom 33  

Nikt takiej "rozpiski" nie ma bo Kenwood ma standard cyfrowy transmisji.

N.

0