Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dopisanie pilota Hormann A460, pilot DTM Neo - jak dopisac

jakr2 04 May 2010 11:20 25602 8
    jakr2
    Level 10  
    Witam,

poczytalem to co udalo mi sie znalezc tu i nadal nie mam odp na pytanie.
    Garaz na kilkadziesiat samochodow - brama garazowa sterowana centralka Hormann A460.
    Wszyscy sasiedzi maja piloty DTM Neo 4 kanalowe.
    Mam tez jeden taki ale chcialbym miec dwa.
    Kupilem taki z portalu aukcyjnego na A ale nie wiem jak moge go dopisac.
    Instrukcja z opakowania pilota: przytrzymaj 15sek w pilocie matce guzik, max 3 sek przerwy i 15 sek przycisk w pilocie corce, nie dziala.
    Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam,

jakr

ps. sorry za brak polskich znakow, nie mam ich w pracy
    jakr2
    Level 10  
    Dzieki,

Oczywiście byłem w zasięgu odbiornika.
    Spróbuje przedłużyć czas.
    Rozmawiałem z developerem, który powiedział, że wszystko przekazał już wspólnocie mieszkaniowej. Wspólnota twierdzi, że nic nie wie na temat pilotów do garażu (i kodów do centralki) oraz, że nie ma firmy serwisującej bramę garażową. Jak się w takim razie (w przypadku włączonej blokady) zabrać za ten temat?

Pozdrawiam
    VIRUS32
    Level 25  
    W załączniku znajduje się instrukcja do radioodbiornika DTM ZSP-4o ile wygląda w sposób pokazany w linku http://www.dtm.pl/zdalne_sterowanie/powiekszenie.php?zdjecie=max.jpg
    W instrukcji jest wszystko co potrzebujesz.
    Attachments:
    jakr2
    Level 10  
    Przedłużenie czasu niestety nic nie dało.
    Zrobiłem zdjęcie tego pudełka co jest tuż obok bramy. Podejrzewam, że jest to centralka. Czy mam rozumieć, ze mam odkręcić narożne śrubki i tam szukać radioodbiornika DTM ZSP-4?
    jakr2
    Level 10  
    Dzięki, wszystko hula i buczy! Pełen sukces. Centralka co prawda była MAX ale i tak sie udało. Pozdrawiam
    Mstasik
    Level 20  
    qtek381: Odpowiedziałem Ci już w temacie, który założyłeś. Daj na forum zdjęcie pilota który otwiera tą bramę.

:D