Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gazowy podgrzewacz wody Termet

PiTeR1975 04 May 2010 20:23 3239 1
    PiTeR1975
    Level 9  
    Witam posiadam gazowy podgrzewacz wody firmy Termet. Uszkodziła się w nim nagrzewnica postanowiłem więc wymienić ją na nową. Udałem się w tym celu do sklepu serwisowego i zakupiłem nową nagrzewnice do tego samego modelu.Po wymianie na nową stwierdziłem iż woda nienagrzewa się do takiej temperatury jak na starej nagrzewnicy mimo iż niedokonywałem żadnych innych napraw proszę więc o pomoc w ustaleniu ewentualnej usterki.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Tomasz Niedziela
    Level 12  
    Witam kolego, być może temat już nie aktualny, ale obawiam się, że sprzedali Tobie nagrzewnicę jakiegoś rzemieślnika, a nie oryginalny produkt Termetowski. Te nagrzewnice mają bardzo małą sprawność, przez co większość ciepła ze spalonego gazu idzie w komin, rachunki za gaz idą w górę, ciepłej wody nie ma, a nagrzewnica po dwóch latach i tak jest do wyrzucenia, ponieważ będzie eksploatowana w wyższych temperaturach, jest zrobiona z gorszego jakościowo materiału, cieńszego materiału i co za tym idzie szybciej się wypali/przegrzeje.