Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

motorola T720i

19 Sie 2004 21:56 765 4
  • Poziom 23  
    Słuchajcie jest taki problem mam tą motorolkę i jest coś takiego że jak zadzwoni ktos do mnie na karte z plusa to po paru sekundach tel mi wyłącza rozmowe no i to jest na paru kartach z plusa ... no a jak mam idee to jest wszystko w pożądku i nie wiem oco chodzi czy to wina softu ?? komurka pochodzi z Anglii czy mozę w opcjach coś nie tak bo zauwarzyłem na internecie w opcjach ze jest zawieszanie rozmowy... ?? czy to może wina SIMLOCKA który nie był śćiągany....
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeżeli to się dzieje na kartach SimPlus to soft.Nie obsługuje taryfikacji poprostu.Trzeba zmienić flesz.
  • Poziom 23  
    czyli to wina softu ?? hmm a jakim kablem go wgram??
  • Poziom 23  
    ale to jest coś bardzo dziwnego bo przedtem nie działy sie takie rzeczy a teraz poprostu wyskakuje na wyświetlaczu "call ended" czy jakoś tak i to raczej wina softu chyab nie jest .... a moze to być wina nie wiem opcji?? bo jak oglądałem właściwości tej komurki na necie to miała coś takiego jak zawieszanie rozmowy ...? mozę to to ...??
  • Poziom 13  
    spróbój ten telefon rozebrać i sprawdzic czy nic nie blokuje guzika albo czy nic sie nieprzepaliloalbo go odaj na gwarancie