Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działa lodówka electrolux enb 3850

mariuszek97 05 May 2010 07:37 5486 4
    mariuszek97
    Level 10  
    Witam. Lodówka Electrolux ENB 3850, wyłączyłem ją z gniazdka i po ponownym włączeniu już nie chciała pracować, nie działa też panel sterujący, jedynie świeci się światełko wewnątrz lodówki. Co mogło ulec uszkodzeniu?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    henrykgr1
    Level 20  
    Witam,najpierw sprawdź czy sprężarka dostaje napięcie, może to urządzenie rozruchowe jeśli dochodzi napięcie to sprawdzić trzeba sprężarke.W innym przypadku szukać trzeba w panelu,
    mariuszek97
    Level 10  
    Ale nie działa wogóle wyświetlacz,i podświetlenie,nie ma nic,jedynie co działa to lampka w środku ale zauważyłem że ona jest zasilana osobno bezpośrednio z włącznika. Nie wiem za co się wziąć, czy za panel sterowania czy za moduł zasilający,nie mam jak tego sprawdzic.Od czego radzicie zacząć??
    henrykgr1
    Level 20  
    Należy po kolei patrzeć dokąd dochodzi napięcie, mogła się obluzować któraś wtyczka na module lub paść triak.
    mariuszek97
    Level 10  
    Temat zamknięty,lodówka pojechała do serwisu,uszkodzony był panel sterowania.Pozdrawiam