Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

N95 aparat nie działa. w czytniku kodów działa

kamilek1307 05 Maj 2010 15:24 1693 4
  • #1 05 Maj 2010 15:24
    kamilek1307
    Poziom 17  

Witam. Mam Nokie n95 w której aparat działa jak chce.. aktualnie mam soft v35 i na dzień dzisiejszy nie włącza się aparat ale w czytniku kodów działa.

w jafie mu cofnę oprogramowanie do V30 to będzie działać przez jeden dzień powiedzmy i następnego dnia to samo.. i tak na każdym sofcie V30 v31 i v35

próbowałem zaniżyć do v21 ale w ogole obraz nie załącza sie na wyświetlaczu.
    v20 v14 to samo..

Czy ma ktos jakiś pomysł co z nią może być?

Telefon nie był zalany, nie jest po upadku i nic z tych rzeczy.

pozdrawiam.

Proszę poprawić temat, regulamin pkt.11

mod.fischer8

0 4
  • #2 06 Maj 2010 16:48
    Devon
    Poziom 10  

Telefonik posiada gwarancje ? Jeśli nie to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Po tym operacji, wyjmij baterie na około godzinę.

Jeśli to nie pomoże, zostaje serwis, ale nie opłaca się tego naprawić, ponieważ części do niego są B. Drogie

0
  • #3 06 Maj 2010 23:28
    kamilek1307
    Poziom 17  

serwis odpada bo telefon się restartował i wlutowałem mu 2 kondensatory 3.3pF przy procesorze. aparat działa jak mu się zachce. żadne śmieszne ustawienia fabryczne nie pomogą bo jak piszę wgrywałem mu wszystkie oprogramowania v30 v31 v35 i na każdym to samo.. Full Factory pod jafem. Dzisiaj zauważyłem, że jak go się parę razy przesunie rozsunie to zaczyna działać. czy to może być wina taśmy??

W wcześniejszych przypadkach takich wystarczyło cofnąć softa do v20.. ale tutaj kiedy cofnę telefon nie odpala. Do v30 najniżej można.

0
  • #5 07 Maj 2010 09:39
    kamilek1307
    Poziom 17  

Ale u mnie nie jest czarny aparat tylko on się włącza jak mu się zachce działać. W czytniku kodów zawsze działa. Więc moduł jest sprawny. sam aparat też. Wszystkie tematy na elektrodzie przetrzepałem. Bo najpierw czytam potem ewentualnie daje nowy temat.

0