Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E36 1994r.Zmiana przycisku w szyberdachu prosze o pomoc.

FaTuM08 05 Maj 2010 16:27 3220 3
  • #1 05 Maj 2010 16:27
    FaTuM08
    Poziom 8  

Zmiana przycisku w szyberdachu prosze o pomoc.

Witam posiadam normalny przycisk z E36 z kostką i 4 przewodami brąz,niebiesko czerwony , niebieski i biało zielony,

KOLORY Z PRZYCISKOW BMW:

BMW E36 1994r.Zmiana przycisku w szyberdachu prosze o pomoc. BMW E36 1994r.Zmiana przycisku w szyberdachu prosze o pomoc.

podłączam pod prąd brąz i czerwono niebieski jest ok świeci się przycisk , podłączam resztę pod silniczek (z silniczka idzie czarny i zielony to otwieranie pewnie gorą dol ) dopasowuje dwa pozostałe kable nie chce nic ruszyć dla czego ?? Całe to wygląda tak :

BMW E36 1994r.Zmiana przycisku w szyberdachu prosze o pomoc.

Zmiana przycisku w szyberdachu prosze o pomoc.

Muszę chyba prawdopodobnie kupić cały ten przycisk z puszką co tam jakiś przekaźnik jest ??

Dodam ,że jest prąd przy otwieraniu i zamykaniu sprawdziłem na starym przycisku który mi się rozleciał.

Jesli ktoś ma taki przycisk kupie jeśli niema innej opcji dzieki za pomoc :D

0 3
  • Pomocny post
    #2 06 Maj 2010 00:00
    wienio
    Poziom 14  

przycisk z górnych zdjęć nie będzie działał z silniczkiem z dolnej fotografii ponieważ przycisk z górnego zdjęcia steruje silnikiem poprzez mikroprocesorowy sterownik i poziomy napięć oraz obciążalność styków klawisza z dolnej fotografii ni jak nie przystaje do klawisza z górnego zdjęcia - nie połączysz tych elementów no chyba że potrafisz dorobić sterownik mikroprocesorowy który rozróżni stany klawisza z górnej fotografii ( dzielnik rezystorowy )

elektronika BMW

0
  • #3 06 Maj 2010 17:04
    FaTuM08
    Poziom 8  

dzieki bardzo ;) daje pomogl ;) <piwo>

0
  • #4 28 Cze 2010 18:52
    piotrek021990
    Poziom 9  

Witam, widze że temat już stary ale mam pytanie odnoście tych zdjęć. Otóż szukałem przekaźnika od szyber dachu pod kierownicą i go nie znalazłem, na allegro widzaiłem 2 rodzaje silniczków do modelu e36 i wzwiązku z tym interesuje mnie te dolne zdjęcie ponieważ u mnie jest ten model silniczka czy ta czarna kosteczka to jest właśnie ten przekaźnik co niby powinien być pod kierownicą?

0
  Szukaj w 5mln produktów