Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Atego 815 i parę błędów.

05 May 2010 22:08 9460 3
  • Level 9  
    Witam
    Panowie od razu mowie ze moglem cos namotac nie znam niemieckiego a tylko taka instrukcje udalo mi sie znalesc do zegarow.Oto co odczytalem a Atego:
    1)Pierwszy blad zwiazany jest z iloscia oleju jak mniemam jest to konewka a pod nia fala(czyli chyba za malo oleju) a pod spodem je opis 5L.Czyli co?brakuje 5 litrow oleju?
    2)abs 464014 (sa tez miedzy abs a 464014 jakies duze cyfry 0004 czywli calosc wyglada tak:abs 0004 464014)
    3)FR 466502(i tak samo jak wyzej 0004 wieksze )
    4)INS 464921(miedzy ins a 464921 jest duzymi cyframi 0014)
    5)MR 461640(miedzy MR duzymi cyframi jest 0424)
    6)TCO 464833(miedzy tco i 464833 jest 0004)
    To chyba wszsytko co sie wyswietla ma zdjecia jakby byly potrezbne.Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
  • User removed account  
  • Level 9  
    Dzieki za szybka odp.Co do bledow to sa ciagle wyswietla sie INS ten znaczek z olejem i cos z hamulcali (znaczek od hamulcow takie kolo z kreskami po prawej i lewej stronie) aha i lampka po prawej stronie wyswietlacza zmienia barwe z czerwonej na zolta i na odwrot.
    Tak jak juz wczesniej wspomnialem nie mam instrukcji do tych zegarow i za cholere nie wiem w sumie jak odczytac te bledy.Wciskalem na tz czuje te guziki no i jakies nr wyskoczyly wiec pomyslalem ze to to!No ale widac ze nie.Mam jakas instrukcje ale po niemiecku a ja kompletnie nie znam tego jezyka.Moze ktos uprzejmy poprostu napisze mi jak dojsc do miejsca gdzie wyswietla te bledy tz ich oznaczenia czy nr zwal jak zwal.Z tego co sie dowiedzialem to zeby dojsc do tych nr wystarczy obsluga 4 guzikow po prawej stronie zegarow.Ktos mi kiedys napisal ze wystarczy sie tymi guzikami pobawic i wyskocza bledy-wiec sie pobawilem:) no i wyszlo to co wyszlo.Jeszcze raz dziekuje za ewentualna pomoc
  • User removed account