Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nie mogę zainstalować drukarki - ,Print spooler"

Paulina21 06 Maj 2010 09:39 4562 5
  • #1 06 Maj 2010 09:39
    Paulina21
    Poziom 2  

Mam problem z zainstalowaniem drukarki HP Deskjet F2180. pokazuje mi że jest jakiś problem ,,Print spooler" nie mam zielonego pojęcia jak to naprawić.
    Bardzo proszę o pomoc!!!!

0 5
  • #2 06 Maj 2010 09:47
    endriuf
    Spec od drukarek

Kliknij start, potem uruchom, wpisz cmd. Pojawi się okienko. W nim wpisz" net start spooler" A potem exit. Jaki system?

0
  • #3 06 Maj 2010 09:48
    Marek Nawrocki
    Poziom 25  

Witam!!
    Sprawdź czy usługa buforowania wydruku jest uruchomiona i jest w trybie automatycznym.
    Jeśli nie? to : Start –> Uruchom –> services.msc i uruchom usługę Bufor wydruku (lub ustaw tryb jej uruchamiania na automatyczny i zrestartuj komputer)

0
  • #4 10 Maj 2010 19:44
    Paulina21
    Poziom 2  

Dziękuje, niestety nie mogę włączyć usługi bufor bo tego nie mam na tej liście. A czy możliwe jest że nie mogę zainstalować drukarki dlatego że usunęłam program antywirusowy(odinstalowałam i zainstalowałam jeszcze raz)? usunęły mi się też inne programy i znajomy powiedział mi że może to jakoś podpięło się pod avasta i jak ja go usunęłam to i te programy się usunęły.

Dodano po 4 [minuty]:

endriuf napisał:
    Kliknij start, potem uruchom, wpisz cmd. Pojawi się okienko. W nim wpisz" net start spooler" A potem exit. Jaki system?

tym sposobem też próbowałam i nic. system Windows XP

0
  • #5 10 Maj 2010 22:40
    isiek78
    Spec od drukarek

start > uruchom > wpisz msconfig i wciśnij enter, zakładka ogólne zaznacz uruchamianie normalne, zapisz i ok, uruchom komputer ponownie.

0
  • #6 11 Maj 2010 14:12
    Paulina21
    Poziom 2  

no niestety nadal nic. pewnie będę musiała oddać go jakiemuś specowi od komputerów bo nawet z Waszą pomocą nie dam rady tego zrobić;(
    Dziękuje za pomoc:)

0