Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat b5 tdi odpala i gasnie

06 Maj 2010 10:29 4874 10
  • Poziom 9  
    witam .posiadam paska b5 tdi auto stało kilka miesiecy i teraz pojawił sie kłopocik. odpala i gasnie . wymieniłem filtry ale to nie pomogło dodam jeszcze z odpala bez najmniejszego problemu lecz po 2 sek. gasnie.podłaczyłem sie z vag.lecz brak komunikacji ze sterownikiem ciągle mi wyświetla. czy to moze byc problem z immobilaiserem. za zegarach wyświetla mi napis FAIL. lecz tego tez nie mozna wykasowac jeśli ktos może mi pomóc to z góry dziekuje.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Problem z immo. Sam nie ogarniesz tego tematu. Nie podałeś roku produkcji auta.

Dodano po 46 [sekundy]:

Masz drugi kluczyk?
  • Poziom 9  
    mam drugi kluczyk i dalej to samo. a czy pomogła by wymiana stacyjki i kuczuka?
    Widać, ze nie masz pojęcia o tym. Zostaw to. Nie nie pomogła by. Pomógłby jedynie ktoś z wiedzą i sprzętem.
  • Poziom 9  
    rocznik 96. tego paska. a jesli wymienie sterownik i kluczyk i stacyjke ?
    To nie pojedziesz. ale po co to wymieniać?

Dodano po 3 [minuty]:

Odpytałeś deskę?
  • Poziom 9  
    próbowałem deske pytac ale wyświetliło mi błąd komunikacji
    a jeśli chodzi o cała reszte tzn. abs, poduszki i klima oraz radio to łacze się bez problemu
    Wniosek...? A immo też nie gada? No to masz odpowiedź.
  • Poziom 9  
    zgadza sie immo tez milczy. tylko teraz pytanie dlaczego to padło i jak to nareperowac. nigdy z tym paskiem nie było problemu a postał pod płotem kilka miesiecy i klops.
    Już Ci napisałem, sam nie ogarniesz. A padło bo padło. Zdarza się.
  • Poziom 9  
    wiec pozostaje szukac fachowca. dzieki za pomoc . myslę że ten temat mozna zamknąc.