Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu

06 Maj 2010 17:15 6356 9
  • Poziom 2  
    Witam, Chcemy z mężem kupić kuchenkę gazowo-elektryczną, nasze poszukiwania stanęły w martwym punkcie, gdy pewien sprzedawca odradził nam kupowanie kuchenki z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, bo jak stwierdził - w razie zalania palnika, lub awarii tego zabezpieczenia nic już nie ugotuję, dopóki nie załatwimy serwisu! Ludzie kochani - to po co mi taki dodatkowy bajer? ALe problem , że w naszym mieście mały wybór kuchenek, a wizualnie spodobała mi się właśnie Amica , która ma to zabezpieczenie...
  • Poziom 22  
    Nie słuchaj czubka! Może wam zazdrości i stąd takie herezje opowiada.
    To jest najlepszy wybór.Pozdrawiam :yes: :yes: :yes:
  • Poziom 16  
    Zapewne musi sprzedać kuchenki bez zabezpieczenia i dlatego tak mówi.
    Faktem jest że u znajomy nie ma ogrzewanego pomieszczenia kuchennego to zimą jak w kuchni temperatura bardzo spadła ok. 5stopni zanim zapalił gaz trochę potrwało.
  • Poziom 21  
    Cytat:
    w razie zalania palnika, lub awarii tego zabezpieczenia nic już nie ugotuję, dopóki nie załatwimy serwisu!

W razie awarii termopary zostają w najgorszym razie jeszcze trzy palniki !!!
    W razie zalania płomień zgasnie po osuszeniu i ew.oczyszczeniu mozna uzywac dalej. Ok.80 procent użytkowanych kuchni to kuchnie z zabezpieczeniem.
    Amica jest dobrym wyborem :)

Pozdrawiam

Mod. ROBSON33
    Regulamin 15
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
  • Specjalista AGD
    Kupuj jak ci koledzy radzą i ciesz sie zakupem .
  • Specjalista AGD
    nitka07 napisał:
    gdy pewien sprzedawca odradził nam kupowanie kuchenki z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, bo jak stwierdził - w razie zalania palnika, lub awarii tego zabezpieczenia nic już nie ugotuję

Naćpał się się ten sprzedawca, albo jakiś nowy, zatrudniony w sklepie.
    Nie słuchaj tych bredni.
    Kuchnie z zabezpieczeniem przeciwwypływowym górują znacznie, na tymi bez...
    A Amica, to już w ogóle fullwypas.
    :D
  • Poziom 9  
    nitka07 napisał:
    gdy pewien sprzedawca odradził nam kupowanie kuchenki z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, bo jak stwierdził - w razie zalania palnika, lub awarii tego zabezpieczenia nic już nie ugotuję, dopóki nie załatwimy serwisu!

Mam taką kuchenkę ok. roku. Zalana była już nie raz i nic się nie stało. Jedyne co wkurza to, że przy zapalaniu trzeba trzymać wciśnięte pokrętło przez min. 10 sekund inaczej płomień zgaśnie.
    Miałem też przygodę przy pierwszym uruchomieniu. Kuchenka była nie wyregulowana przez producenta i nie mogłem jej odpalić a działo się to w sobotę więc i niedziela była bez obiadu.
    W poniedziałek zadzwoniłem do serwisu i tam mi podpowiedzieli, że pod pokrętła należy włożyć dołączone podkładki. W instrukcji to tak zawile napisali, że przeoczyłem.
  • Specjalista AGD
    cyfrac40 napisał:
    W instrukcji to tak zawile napisali, że przeoczyłem.

Instrukcja jest dla instalatora i to on powinien wiedzieć, żeby założyć podkładki.
    Widocznie wziąłeś przysłowiowego Kazia (nie ubliżając imieniu) i dlatego wyszło, jak wyszło...
  • Poziom 2  
    Słuchajcie no dzięki, pomogliście mi bardzo, ja też myślę, że trochę facet przesadza. Zresztą = jak ma się coś zepsuć to i najlepsza marka nic nie da. Miałam przygody ze sprzętem Zelmera, najpierw expres do kawki ciśnieniowy - psuł się ciągle aż w końcu w sklepie mi zaproponowali, żeby zamienić na inną firmę, potem walczyłam z robotem kuchennym, który palił silnik przy najwyższych obrotach... Tak, że po prostu tzw.PECH ;)
  • Admin grupy AGD
    Raczej wątpliwości rozwiane a niejasności wyjaśnione.
    zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu