Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera oświetlenie wnętrza P12

06 Maj 2010 21:17 6542 5
  • Poziom 12  
    Nissan Primera P12 2002r. 1.8 a problem jest następujący. Przy wymianie żarówki w drzwiach pasażera spalił się bezpiecznik oświetlenia wnętrza...po zmianie bezpiecznika i włożeniu nowej żarówki niby wszystko ok bo lampki się zapaliły ale nie gasną:/. Cały czas się palą nawet po wyjęciu kluczyka:/Posprawdzałem te wyłączniki w drzwiach i oki...może ktoś miał podobny przypadek...pomocy i z góry za nią dziękuje
  • Poziom 9  
    nissan primera p12 witam mam podobny problem z oświetleniem kabinowym parę dni temu zaświeciła się kontrolka na desce otwartych drzwi okazało się że nie da się otworzyć klapy i nie było oświetlenia w kabinie po wymianie bezpiecznika światło cały czas pali się po zamknięciu drzwi też i po przekręceniu kluczyka pomocy :D
  • Poziom 30  
    Ale wykopalisko:) Najczęściej w takim przypadku pada sterownik zawiadujący zamkami, oświetleniem itd , taka czarna skrzyneczka w nogach kierowcy z trzema kostkami, wypnij ją jak zgaśnie to najczęściej uszkodzony.
    pozdr
  • Poziom 9  
    dzięki za podpowiedz jak sprawdzę to dam znać :) pisałeś że są 3 kostki to którą wypiąć ? a czy mogło się to stać po założeniu innych żarówek ponieważ założyłem jakieś diodowe niebieskie żarówki i po 3 tygodniach tak się stało dzięki i pozdrawiam

Dodano po 25 [minuty]:

kolego ja tam nie widzę żadnej czarnej skrzynki z kostkami czy muszę rozkręcać jakieś plastiki ?
  • Poziom 30  
    Cyt:"Komputer smart entrance znajduje się nad nogami kierowcy patrząc od środka pojazdu. Aby go można było wyjąć należy odkręcić i zdemontować osłonę pod kierownicą (osłona w której znajduje się manipulator regulacji lusterek). Po zlokalizowaniu smart entrance (urządzenie do którego są podłączone 3 wtyczki)"

Jak nie chcesz go wymieniać czy naprawiać to odcięcie jednego z przewodów też zgasi lampki.
    pozdr
  • Poziom 2  
    witam, a można naprawić ten moduł czy to jest nie opłacalne?

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji.

Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy.