Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WorkPerfect 520 - nowy kombajn Epsona

tpokala 06 Maj 2010 21:34 738 0
 • WorkPerfect 520 - nowy kombajn Epsona

  Epson wprowadził na rynek swoje nowe urządzenie - najszybszy kombajn all-in-one przeznaczony dla małych przedsiębiorstw. Model WorkForce 520 posiada wbudowaną łączność Wi-Fi, dzięki czemu drukowanie i skanowanie mogą odbywać się bez konieczności łączenia urządzenia i komputera za pomocą kabla. Jako urządzenie all-in-one, nowa drukarka firmy Epson daje możliwość drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Ponadto nowe urządzenie zapewnia dużą szybkość druku i ma automatyczny podajnik na 30 stron.

  WorkForce 520 oferuje skanowanie w rozdzielczości 2400dpi. Możliwe jest skanowanie bezpośrednio do pliku pdf czy do programu pocztowego. Według Epsona model WorkForce 520 jest oszczędny pod względem materiałów eksploatacyjnych - możliwe jest wydrukowanie dwa razy więcej stron z dwóch czarnych tonerów, oszczędność papieru może wzrosnąć do 50 procent przy ręcznym druku dwustronnym a oszczędności na energii mogą wynieść do 70 procent w porównaniu z drukarkami laserowymi.

  W urządzeniu wykorzystywane są tusze odporne na blaknięcie, rozmazywanie i wodę - Epson DURABrite Ultra Urządzenie jest dostępne w cenie 129,99 dolarów.

  Źródło

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  tpokala
  Poziom 19  
  Offline 
  Specjalizuje się w: komputery, informatyka
  tpokala napisał 423 postów o ocenie 16, pomógł 1 razy. Mieszka w mieście Nowy Sącz. Jest z nami od 2005 roku.