Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N73 - kupić, nie kupić - opinie

07 Maj 2010 15:35 1374 8
  • Poziom 24  
    Nokia N73 pojawiła się na rynku w drugiej połowie 2008 roku. Telefon w bardzo krótkim czasie skupił wokół siebie mnóstwo użytkowników. Teraz po blisko dwóch latach używany egzemplarz w dobrym stanie można już kupić za niecałe 200 złotych. Czy warto wydać na tą komórkę taką sumę? Sprawdziłem opinie użytkowników. Większość internautów chwali dobrej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 mpx. Sporo pozytywnych opinii dotyczyło funkcji, które pomimo upływu czasu, dziś są równie użyteczne. Najwięcej negatywów komórka dostała za pracę baterii i... awaryjność. Większość użytkowników narzekała na kiepskie wykonanie i częste usterki mechaniczne - klawiatura i joystick. Werdykt? Całkiem dobry aparat za nieduże pieniądze. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, poszukaj egzemplarza, który nie miał problemów. Sprawdzisz to przeglądając jego historię - wpisy w karcie gwarancyjnej, ewentualnie poproś o ekspertyzę w pobliskim komisie z komórkami.

Wady:
    - bateria
    - delikatna konstrukcja

Zalety:
    - dobrej jakości zdjęcia
    - dużo funkcji
  • Poziom 18  
    Ja mam ten telefon od 20 miesięcy i przez ten czas lądował już 10 razy w serwisie i ciągle go naprawiają i zamierzam go wysłać po raz 11 bo ciągle coś w nim siada.
  • Poziom 29  
    Miałem ten telefon około dwóch lat od nowości (wówczas 750 pln). Dopiero w styczniu 2010 roku sprzedałem bo kupiłem N5800, pewnie służy następnemu właścicielowi. Największy plus tego telefonu to rzeczywiście aparat, zdjęcia porównywalne ze średniej jakości cyfrówkami. Mnogość funkcji; gry, aplikacje na Symbiana. Warto też dodać że posiada całkiem dobrej jakości wyświetlacz. Praktycznie nie miałem z nim większych problemów. Polecam jak najbardziej.
  • Poziom 16  
    Mam n73 :D telefon naprawdę dobry i udany ale joystick do kitu :/ miałem telefon od nowości i joystick padł po 3 miesiącach :/ po tygodniu miał luzy i latał na boki :/ później joystick wymieniłem na oryginalny i padł po 2 miesiącach :/ teraz mam znów nowy joystick od jakiś 3 dni i już ma luzy :/
  • Poziom 9  
    No telefon musi być dobry bo nigdy mi w komisie nie leży dłużej jak 3 dni po zakupie szybko znajduje się chętny a wógole cięzko teraz trafić dobrą sztukę ...
  • Poziom 29  
    Bez obrazy panowie ale nie wiem co wy wyrabiacie że swoimi N73, ale w mojej byłej (N73, oczywiście :)) fakt od samego początku joystick był jakby lekko wygięty w lewą stronę, ale nie przeszkadzało to zupełnie w używaniu komórki. Nie wiem może trafiłem na udany egzemplarz.
  • Poziom 16  
    Czytałem gdzieś na elektrodzie że joysticki z siemensów działają w n73 :) Koledzy czy to prawda?
  • Poziom 10  
    Mam ten telefon od 2 miesięcy i upadł mi tyle razy że nawet nie zliczę. Jedynym mankamentem jest jego wieszanie sie przy odblokowywaniu klawiatury.Ale polecam ponieważ dobry aparat głośny odtwarzacz, i tak jak wyżej dużo funkcji.POLECAM