Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dzwieku przy podłaczeniu komputera do tv

07 Maj 2010 19:42 2884 8
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z podłączeniem kompa do tv.W kompie mam karte graf radeon hd 4730 z wyjsciem dvi do tego podłączony tv przez kabel hdmi-dvi (24+1 pin takie gniazdo dvi) od strony tv jest wejscie hdmi a od kompa dvi. po podłaczeniu mam obraz na tv ale nie ma dzwieku co zrobic zeby byl???
  • Poziom 19  
    Karta graficzna, jak sama nazwa wskazuje służy do generowania grafiki, więc na jej wyjściu nie ma dźwięku. Należy podłączyć wyjście karty dźwiękowej do wejścia telewizora.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    w obudowie powinienes miec gdzies złacze od grefiki do płyty głownej(badz dzwiekowej) przez ktore idzie sygnał dzwiekowy....

pozdrawiam
  • Poziom 2  
    no wlasnie agares ale na karcie graf mam 2 wyjscia dvi i atki kabel mam ze z jednej strony hdmi a z drogiej dvi w sklepie mowili ze dzwiek powinien isc. a co do polaczenia grafy z dzwiekowa bac plyta przez kabel pierwsze slysze

Popraw niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" Brak dzwieku przy podłaczeniu komputera do tv Regulamin pkt. 8.1, 15. [DriverMSG]
  • Poziom 11  
    Jak podlączone po DVI to dźwięku nie będzie .
    Nie spotkałem się z takim podłączeniem PC DVI - TV HDMI .
    Na wyjściu DVI nie ma dźwięku .
    Dźwięk trzeba doprowadzić do wejścia HDMI z wyjścia karty dźwiękowej .
    To wymaga kombinacji z kablem - z doświadczenia wiem , że kończy się to źle dla sprzętu .
    Poszukaj gotowych kabli - HDMI na DVI + MiniJack .
  • Poziom 2  
    z tego co wiem moja karta moze przesylac dzwiek hd czyli cyfrowy dzis moze kumpel wpadnie z kablem hdmi->hdmi bo przejsciowke mam i wtedy zobacze co bedzie sie dzialo
    Ostatnie ostrzeżenie słowne - regulamin pkt. 6.
    [DriverMSG]
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    hej sorka ze dosyć długo się nie odzywałem ale po prostu brak czasu a problem rozwiązałem puszczając dodatkowy kabel mini jack i dźwięk jest pozdrawiam i powodzenia w podobnych problemach jak by co piszcie!!