Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Flash player - failed to register

tardo 08 Maj 2010 08:06 1061 5
  • #1 08 Maj 2010 08:06
    tardo
    Poziom 12  

Witam
    Mam problem z flash playerem Po jego aktualizacji do najnowszej wersji okazało się, Internet Explorer 7 nie wyświetla na żadnej stronie animacji. Przy ponownej próbie instalacji pojawia się komunikat: failed to register, zauważyłem też, że nie da się otworzyć w rejestrze takich kluczy jak: ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.1 - błąd przy otwieraniu klucza(HTKEY_CLASSES_ROOT). Próbowałem rozwiązania ze strony Adobe: http://kb2.adobe.com/cps/163/fb1634cb.html jednak jednak to nie działa(komunikaty syntax error). Wszystkie inne klucze w rejestrze działają. Co z tym zrobić?

System: Windows XP SP3

Pozdrawiam

• #2 08 Maj 2010 08:22
    rmyjak
    Poziom 15  

Jak nie ma przeciwwskazań możesz zaktualizować IE do wersji 8.

• #3 08 Maj 2010 08:30
    tardo
    Poziom 12  

No niestety musi być tylko IE7, komputer służbowy. Z resztą, po upgradzie i tak klucze w rejestrze mogą być zablokowane.

• #4 08 Maj 2010 13:06
    Brick_G
    Poziom 27  

Pobierasz flasha ręcznie czy automatycznie (z poziomu przeglądarki)? Ręcznie możesz go pobrać tutaj. Przed upgradem odinstaluj poprzednie wersje flasha. Deinstalatory do flasha znajdziesz tu. Opis ustawień przeglądarki które mogą blokować wyświetlanie elementów flash.

• #5 08 Maj 2010 13:19
    tardo
    Poziom 12  

Pobierałem i instalowałem poprzez stronę jak i z osobnego pliku i w sposób jaki opisujesz. Zauważyłem, że z pliku można zainstalować, ale i tak przeglądarka nie wyświetla dobrze stron. Natomiast po usunięciu flash playera w rejestrze i tak pozostają uszkodzone klucze:
    ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.1
    ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.3
    ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.4
    itd

Podejrzewam, że przez nie nie mogę właściwie zainstalować playera.

• #6 08 Maj 2010 13:28
    Brick_G
    Poziom 27  

Odinstaluj flasha, zresetuj ustawienia poziomu zabezpieczeń w opcjach przeglądarki. Następnie wejdź na jakaś stronę (np. GaduGadu) gdzie są elementy flash. Powinien się pokazać monit o instalację flash poprzez mechanizm ActiveX (pasek u góry przeglądarki pod paskiem adresu). Spróbuj instalacji w ten sposób. A tutaj ciekawa lektura i narzędzie na wypadek gdyby się jednak nie powiodło.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME