Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wieża z bluetooth jak połączyć z laptopem

09 Maj 2010 20:09 9252 3
  • Poziom 2  
    Witam,

Mam problem. Kupiłem ostatnio nową wieżę z bluetooth i chciałem połączyć ją z laptopem przez bluetooth. Wszystko wydaje się w porządku, bo komputer widzi wieże jako słuchawki i...tyle. Nic nie słychać, wieża nie widzi laptopa i jak puszczam muzykę to nic w głośnikach cisza. Z laptopem jest wszystko ok, bo z telefonem łączy się bez problemu. Z wieżą też jest wszystko git, bo z innego laptopa się łączy. Zresztą tam jest jakieś inne oprogramowanie w windows xp. Nie wiem, może ktoś zna jakiś program do łączenia takich urządzeń. Proszę o pomoc.
  • Poziom 1  
    Jezeli bluetooth z laptopa nie wykrywa odpowiednio wieży, to może przydać się bluetooth na USB do laptopa, może inaczej wykryje wieżę, choć wątpię. Koszt takiego urządzenia nie powinien przekraczać 15zł.

Natomiast proponował bym popatrzeć w panelu sterowania w komputerze, może są złe ustawienia lub poszukać oprogramowania do tej wieży w google, choć to mało prawdopodobna wersja.
  • Poziom 2  
    Dzięki, właśnie to jest bluetooth na usb. Bluetooth jest ok, bo z komorka komunikuje sie bez problemu. Wieze tez widzi ale nie komunikuje sie.
  • Poziom 16  
    Ogólnie prawdopodobnie ta wieża powiną być wykryta jako uradzenie audio a w urządzeniach jako karta dźwiękowa (w ustawieniach programu do odtwarzania zmieni preferowane wyjście audio) spróbuj użyć może jakiegoś programu do zarządzania uradzeniami bluetooth np.bluesoleil.

Ps. Jak pomogłem wciśnij pomógł :P