Jaki zapis mam umieścić w makro, żeby jego efektem było:
- sprawdzenie czy w skoroszycie występuje Arkusz3
- jeśli tak, to należy go skasować,
- jeśli nie, to wykonać kolejne polecenie (np. utworzenie Arkusza3)
Wiem jak utworzyć nowy Arkusz3 ale bez tego sprawdzenia tworzą mi się kolejne Arkusz3 (2), Arkusz3 (3) itp. - a chciałbym tego uniknąć.
Inaczej mówiąc: nowy Arkusz3 powinien zastąpić dotychczasowy Arkusz3 - jeśli istnieje w skoroszycie.
- sprawdzenie czy w skoroszycie występuje Arkusz3
- jeśli tak, to należy go skasować,
- jeśli nie, to wykonać kolejne polecenie (np. utworzenie Arkusza3)
Wiem jak utworzyć nowy Arkusz3 ale bez tego sprawdzenia tworzą mi się kolejne Arkusz3 (2), Arkusz3 (3) itp. - a chciałbym tego uniknąć.
Inaczej mówiąc: nowy Arkusz3 powinien zastąpić dotychczasowy Arkusz3 - jeśli istnieje w skoroszycie.