Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa C 1.8 benzyna BŁĄD ECU

10 Maj 2010 14:56 2535 6
  • Poziom 2  
    Witam, od jakiegoś czasu mam problem z sterownikiem silnika w Corsie C rok 2003. Autko nie odpala gdy postoi trochę. Serwis Opla stwierdził wadę sterownika i jak to serwis: sterownik nadaje się do wymiany. Ale gdy podgrzeję sterownik ciepłym powietrzem jakieś 30-40 sekund auto można normalnie odpalić i spokojnie jeździć aż się go nie zgasi i poczeka w zależności od temperatury na zewnątrz w lato było to nawet kilka godzin a w zimę do godziny. Sam sterownik był już w firmie która naprawia sterowniki i stwierdzili ze jest sprawny. Czy ktoś może mi w jakiś sposób pomóc? Mieszkam w okolicach Bielska.
  • Poziom 18  
    Dzisiaj mi też nie chciała palić corsa i błędy z ecu, u mnie coś chyba nie łączy przy liczniku bo jak walnąć to działa :) Bo nie świeci się kontrolka od aku i ręcznego i serwisu i wtedy nie pali.
  • Poziom 2  
    To u mnie wszystkie kontrolki i reszta elektroniki działa, ale przy przekręcaniu kluczyka słychać przez chwile taki stukot, który znika przy podgrzaniu sterownika.
  • Poziom 42  
    Można by założyć automatyczne podgrzewanie elektryczne i nie trzeba wtedy stukać.....
  • Poziom 2  
    heh wolałbym jednak spróbować naprawić jeszcze jakimś sposobem
  • Poziom 42  
    Ludzie, ludzie.....
    Zawsze można do kogoś kto sie zna...
  • Poziom 2  
    Myślałem że, tutaj dostane info do kogo się zwrócić o pomoc.