Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE40C650 i DLNA na PS3 Media Server

Pirek 15 Mar 2011 11:02 23629 32
    adam998
    Poziom 25  
    Witam
    Odnosząc się to tematów powyżej Wild Media Server świetny program i super współpracuje z TV Samsunga ale pewnie i nie tylko. Osobiście używam i jestem o wiele bardziej zadowolony niż z PS3 Media Server.
    Mam jeszcze takie pytanie filmy w rozdzielczości HD Ready chodzą mi bez problemu przez WiFi router neti który jest połączony przez przewód do TV. Natomiast filmy Full HD zacinają się tak jakby przepustowość łącza była za mała. Może mnie ktoś w tym upewnić ze dobrze rozumuje ?
    Router ma oznaczenie 54M rozumiem że oznacza to że przepustowość jego to 54mb/s karta sieciowa w komputerze też ma 54m.
    Ostatnio konfigurowałem router koledze który miał 150M jak również tutaj gdzie zaznaczyłem na rysunku widniało 150Mb/s czy to oznacza ze przepustowość jest większa od tej którą posiadam i filmy Full HD chodziły by bez problemów?
    Pytanie tylko jaka jest przepustowość karty sieciowej w TV Samsung LE46C650 ?
    Samsung LE40C650 i DLNA na PS3 Media Server
    1 PAWEL
    Poziom 41  
    WIS09ABGN karta sieciowa do telewizorów oraz odtwarzaczy BD i HTS Adapter WiFi umożliwiający bezprzewodową transmisję danych z komputera do telewizora lub odtwarzacza. Podstawowe informacje techniczne : - Bezprzewodowa karta sieciowa do wybranych produktów Samsung - Kompatybilne z telewizorami Samsung z funkcją Internet@TV - Kompatybilne z HTS z BD Samsunga - Kompatybilna z BD-P1600, BD-P3600 i BD-P4600 - Umożliwia wpięcie produktów do sieci bezprzewodowej Wi-Fi - Umożliwia bezprzewodowy dostęp do oferowanych funkcjonalności internetowych w produktach Samsung - Kompatybilne standardy WLAN: IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g (rekomendowany standard IEEE 802.11n do przesyłu zawartości HD)
    adam998
    Poziom 25  
    1 PAWEL napisał:
    WIS09ABGN karta sieciowa do telewizorów oraz odtwarzaczy BD i HTS Adapter WiFi umożliwiający bezprzewodową transmisję danych z komputera do telewizora lub odtwarzacza. Podstawowe informacje techniczne : - Bezprzewodowa karta sieciowa do wybranych produktów Samsung - Kompatybilne z telewizorami Samsung z funkcją Internet@TV - Kompatybilne z HTS z BD Samsunga - Kompatybilna z BD-P1600, BD-P3600 i BD-P4600 - Umożliwia wpięcie produktów do sieci bezprzewodowej Wi-Fi - Umożliwia bezprzewodowy dostęp do oferowanych funkcjonalności internetowych w produktach Samsung - Kompatybilne standardy WLAN: IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g (rekomendowany standard IEEE 802.11n do przesyłu zawartości HD)

Tak wiem że istnieje taki moduł bezprzewodowy do TV ale to koszt około 250zł hmmm ale w sumie jak tak teraz myślę jakbym miał kupować nowy router z modemem ADSL i nową karte sieciową do komputera to może i by wyszło na to samo....