Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia E71 sposób na usunięcie rys z wyświetlacza?

litchi 10 May 2010 23:07 2927 5
    litchi
    Level 10  
    Nie jestem pewna czy piszę w dobrej grupie ... jeżeli nie z góry przepraszam ... telefon upadł i powstała dośc gleboka rysa w rogu wyświetlacza. czy da się ją czymś zakamuflowac ... bo serducho boli jak widzę ten paskudny ślad ... dziękuję za rady :)
    eslodowy
    Level 31  
    Kwestia czy to napewno rysa czy może delikatne pęknięcie. Pastą polerską tego nie zetrzesz, a folia może też nie zamaskować. Mówiąc folia mam na myśli te folie niby i serio poliwęglanowe, super X warstwowe co ich jest pełno na aukcjach w internecie. Na początek spróbuj przykleić kawałek taśmy klejącej w miejscu rysy to zobaczysz czy kupowanie folii ma jakiś sens, bo mniej więcej to działa tak, że klej z folii powinien się dostać w ryski i wygładzić powierzchnię, przez co zarysowania będą mniej widoczne. Oczywiście rozwiązanie z taśmą klejącą traktuj jako prowizoryczne, ale może Cie zadowoli.
    Pocieszny
    Level 38  
    Masz rysę na szybce obudowy, czy pęknięcie na wyświetlaczu w środku?
    spider_net
    Level 19  
    Często folie zabezpieczające radzą sobie nawet z dużymi zarysowaniami. Kup taką naklejaną przy pomocy wody z płynem. Myślę, że znacznie polepszy się stan wizualny.
    litchi
    Level 10  
    Rysa wydaje się byc na zewnetrznej szybce ..

Dodano po 2 [minuty]:

Folię nakleja się na cały wyświetlacz?? Jakiś link by mi się przydał jak można :) Dzięki
    bugster44
    Level 14  
    Od upadku nie wydaje mi się aby wewnątrz powstała rysa. Moim zdaniem to pęknięcie, więc zalecam ostrożność. Pęknięty wyświetlacz jest wrażliwy. Na początek jak koledzy Ci radzą spróbuj taśmy na tym pękniętym fragmencie. Jeśli pomoże naklej folie. Tak, folie naklejamy na cały wyświetlacz.

Pozdrawiam