Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o pomoc w wybraniu sprzętu na początek dla zespołu

11 Maj 2010 10:20 1796 7
  • Poziom 9  
    Witam. Chciałbym założyć zespół myślę o tym już od dawna ale nie wiem od czego zacząć.Nie jestem muzykiem ,ale jak oglądam jakieś płyty z wesel to widzę ze nie muszę być zawodowym grajkiem.Nie ma co ukrywać grałbym z podkładów ale nie wiem jaki sprzęt mi jest do tego potrzebny żeby to jakoś wyglądało,brzmiało i nie rzucało się w oczy.Posiadam już keyboard CASIO MZ 2000 i małą yamahę PSR E313 ,gitarkę z piecem by FENDER I akordeon.Teraz chciałbym dokupić jakiś MIKSER I do tego 2 MIKROFONY i coś z tego wszystkiego złożyć, ale nie mam pojęcia co kupić ,za małe pieniądze tylko żeby jakoś ruszyć z miejsca.No i z czego jechać z tymi podkładami (myślałem tutaj o podkładach mp3).Na razie chcę sam a może z kolegą z z tym wystartować nie biorę tego na poważnie ,bo zaznaczam ze nie jestem po szkole muzycznej i nie mam jako tako doświadczenia ,ale podobno predyspozycje jakieś mam hehehe .Pomocy koledzy dajcie jakięś wskazówki pozdrawiam!!!
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Dzięki bardzo, a czy mógłbyś mi podać jakieś konkretne modele xenyów.Mozę coś takiego BEHRINGER XENYX 1204USB interesuje mnie zakup z e-bay co.uk i czy to ma być mikser czy power-mikser?No i jeszcze coś do puszczania podkładów.Dzięki pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    A ten mikser może być Behringer Eurorack UB1204FX Pro proszę szybka odpowiedz dzięki bardzo i pozdrawiam!!!
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Dzieki bardzo za pomoc pozdrawiam!!!