Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przycisk poczty klawiatura multimedialna

grankee 11 Maj 2010 12:32 1831 2
  • #1 11 Maj 2010 12:32
    grankee
    Poziom 8  

Witam.
    Mój problem polega na tym, że przycisk poczty na klawiaturze uruchamia mi outlook'a, którego to szajsu nie mam zamiaru używać. Chciałem, aby uruchamiał mi thunderbirda, po zainstalowaniu sterownika i dodaniu go do autostartu uporałem się ze swoim celem, ale pojawił się problem, mianowicie jak mam włączoną grę i użyję przycisku wyciszania to gra mi się minimalizuje, a w prawym dolnym rogu pojawia tabliczka z napisem "mute", a to mi przeszkadza. Jeśli sterownik jest wyłączony to nic takiego się nie dzieje i jest ogólnie ok, ale za to przycisk poczty nie uruchamia już thunderbirda, mimo, że jest ustawiony jako domyślny klient obsługi poczty.

Klawiatura to MODECOM MC9002

0 2
  • #2 11 Maj 2010 16:06
    Adrian_1591
    Poziom 28  

Witam.
    Jeżeli to Win Xp to Właściwości paska Start->Menu Start->Dostosuj...->Odhacz okienko E-Mail.
    Wtedy nie powinien sie OutLook po naciśnięciu klawisza E-Mail włączać.

0
  • #3 11 Maj 2010 20:17
    grankee
    Poziom 8  

/edit

Jednak nie, moje niedopatrzenie, był włączony sterownik który ten klawisz przypisuje. Po jego wyłączeniu nadal przycisk nic nie włącza, chociaż tam gdzie mnie pokierowałeś jako domyślna jest thunderbird. Odznaczenie raczej całkiem wyłączy ten klawisz a nie przypisze mu opcji włączenia thunderbirda. System to oczywiście win xp

0