Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Unitra PW8040 charakterystyczne buczenie (nie w g這snikach)

11 Maj 2010 21:26 1041 3
  • Poziom 19  
    Witam jestem posiadaczem Unitry PW8040 wszystko chodzi這 ok do wczoraj.... normalnie sz豉 muzyka z komputera az wy豉czy貫m wzmacniacz, pozniej za豉czy貫m ponownie i szybko wylaczy貫m poniewaz ca造 wzmacniacz zacza buczec jak wsciek造 i g這sniki rowniez :( tak ze nawet blacha obudowy dostaje wibracji :) jak od豉cze glosniki to jest ok jak pod豉czam to problem wraca a wiem ze to nie problem glosnikow bo podlacza貫m inne kolumny i to samo...kurde mysla ze to jakies przebicie czy cos? bo zeby az tak to bylo... a tym bardziej ze nie by這 nic grzebane! nawet kabla nie dotknalem.
  • Poziom 43  
    Witam, kolega niech sprawdzi transformator.Pozdrowienia.
  • Poziom 16  
    Sprawd napi璚ie sta貫 na wyj軼iu po od陰czeniu g這郾ik闚. U mnie w PW9013 (ko鎍闚ka podobna konstrukcyjnie) dzia這 si podobnie, transformator bucza tylko po pod陰czeniu g這郾ik闚, na jednym kanale mia貫m 1,5 V sta貫go, by這 to za ma這 瞠by zabezpieczenie zadzia豉這 (a PW8040 go nie posiada). Po wymianie pary r騜nicowej w zepsutym kanale problem usta.

edit:
    Popatrzy貫m na schemat i przyczyn takiego stanu mo瞠 by te spalona ko鎍闚ka mocy, nie napisa貫m tego wcze郾iej bo my郵a貫m 瞠 w takim przypadku spali造by si bezpieczniki ko鎍闚ki mocy, ale widz 瞠 ten wzmacniacz ich nie posiada.
  • Poziom 19  
    Wlasnie tez myslalem o koncowkach mocy, jak dorwe miernik to sprawdze napiecie