Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf III GTD po naprawie hamulców źle hamuje.

12 Maj 2010 18:46 3430 13
  • Poziom 9  
    Witam ja z takim problem.. moze ktos wie lub mial podobny przypadek. wiec. mam problem z hamulcami byly wymieniane tarcze na przodzie kolocki z tyłu szczeki i cilinderki.. wszystkie hamulce sa odpowietrzone na cacy. problem polega na tym iz jest nowa pompa hamulcowa ale pedal ciagle wpada w podloge nie dosc ze wpada to hamuja mi tylko trzy kola dwa przednie razem tylne lewe hamuje pierwsze a tylne prawe wogóle.. czy ktos powie mi o co tu chodzi i jak to zrobic co sie moglo popsuc.. ja juz naprawde nie wiem.
  • Poziom 20  
    Zajrzyj do bębna hamulcowego tylnego prawego koła. Czy pedał cały czas wpada w podłogę, czy po kilku naciśnięciach robi się twardy? Jak zachowuje się pod stałym naciskiem?
  • Poziom 15  
    weryfikacja kola niehamującego - zwłaszcza samoregulator
  • Poziom 9  
    cały czas wpada i jest miekki
  • Poziom 13  
    witam,kolego radziłbym ci zacząć od odpowietrzenia pompy hamulcowej,a następnie jeszcze raz cały układ hamulcowy i powinno pomoc,pozdrawiam
  • Poziom 9  
    czyli co korektor sily hamowania mam popsuty on jest winny tym wszystkim objawom.

Dodano po 1 [minuty]:

wlasnie problem w tym ze nie pomnaga pompa hamulcowa jak i caly uklad byl odpowietrzany kilka razy uklad jest przeczyszczony plyn dwa reazy wymieniany.
  • Poziom 20  
    Nikt nie pisał o korektorze. gebels1973 pisał o samoregulatorze szczek hamulcowych.
  • Poziom 9  
    aa przepraszam.. samoregulator. a jak zrobic zeby hamowalo to kolo?
  • Poziom 9  
    dzieki za cynk.. moze samemu sie zrobi.. tylko troche pomnocy by sie przydalo a tu nic.
  • Moderator Samochody
    Przykładowo jak założysz szczęki tomex-a czy inne badziewie które nie powinno być nawet dopuszczone do sprzedaży to nigdy to nie będzie hamować.
  • Poziom 9  
    a co zrobic z tym samoregulatorem??
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolega owik ma rację. Kolega marcpol też. Zamykam.