Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy I5700 jak zsynchronizować z MS Outlook

zdrojka 13 Maj 2010 00:19 6622 5
  • #1 13 Maj 2010 00:19
    zdrojka
    Poziom 10  

Witam.
    Mam problem jak w temacie.
    Po podłączeniu Galaxy do kompa przez USB komp wykrywa mi tylko kartę pamięci, ale niestety nie widzi telefonu jako urządzenia, z którym mogłabym zsynchronizować kontakty, przegrane z SE W595, wgrane do Outlooka.
    Zmieniłam ustawienia dotyczące debugowania, spróbowałam podczas połączenia Galaxy z kompem przy uruchomionym New PC Suite wyłączyć i włączyć urządzenie, zgodnie z sugestiami z różnych forów, nic nie pomogło.
    Wgrałam program KIES i nadal jest to samo: komp nie widzi urządzenia lub wyświetla komunikat: Urządzenie nie jest obsługiwane przez KIES.
    Pomóżcie, please, mam 300 kontaktów do wprowadzenia do nowego telefonu, jak to przegrać?!? Przecież nie będę siedzieć 2 dni, żeby to wszytsko przepisać ręcznie...
    Nie mogę tego skopiować na SIM, bo wiele z kontaktów zawiera nie tylko numer telefonu, ale również drugi numer, adres mailowy, adres pocztowy itp. Próbowałam nawet to wrzucić bezpośrednio z Outlooka na kartę pamięci, ale Galaxy nie czyta tego rodzaju plików (może to głupie, ale chwytałam się wszystkiego)...

Będę wdzięczna za każdą pomoc...

Ania

0 5
  • #2 13 Maj 2010 15:21
    janosik99
    Poziom 18  

Samsung tak wspaniale wspiera ten telefon, że programy do synchronizacji nie działają z modelami galaxy. Jedyna możliwość to synchronizacja za pomocą gmaila.

0
  • #3 14 Maj 2010 19:43
    zdrojka
    Poziom 10  

A jak wygląda sytuacja po upgrade do 2.1? Dalej to samo?

0
  • #5 14 Maj 2010 21:05
    zdrojka
    Poziom 10  

Kurczę, cóż, na to nic nie poradzę...
    A tak poza tym, to jak wygląda Twoja opinia na temat tego modelu? Aha, czy po zakończeniu licencji na Naviexperta można wgrać jakąś inną nawigację, bezpłatną albo z licencją bezterminową?

0
  • #6 07 Lip 2010 00:51
    marcek92
    Poziom 1  

Witam!
    A czy jest w ogóle jakiś sposób aby zgrać kontakty na sim???

0
  Szukaj w 5mln produktów