Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja kablowa cyfrowa - podłączenie HDMI do karty graf.

Falcon1988 13 Maj 2010 14:25 4851 2
  • #1 13 Maj 2010 14:25
    Falcon1988
    Poziom 2  

Witam
    Mam taką sprawę nie będzie to łatwo wyjaśnić ale od tego jest forum abym chociaż spróbował:)

W najbliższym czasie kupuje w kablówce/Multimedia/ pakiet w którym dostaje telewizję analogową + telewizję cyfrową poprzez dekoder i mianowicie do telewizora chcialbym podlaczyc zwykle analogowe lacze /telewizor bardzo stary i uzywa go osoba co oglada jedynie podstawowe kanaly/ a do komputera swojego chcialbym podlaczyc dekoder cyfrowy /dysponuje monitorem 23 cale full hd acer lecz bez tunera tv ani wejscia hdmi jak rowniez karta graficzna radeon HD 4670 z wyjsciem HDMI i karta telewizyjna analogowa w komputerze/.

Moje pytanie polega na tym jak podlaczyc dekoder do mojego komputera aby obraz byl najwyzszej jakosci i czy wogole jest to możliwe przy mojej konfiguracji kompa.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

0 2
  • #2 13 Maj 2010 14:34
    piterus99
    Poziom 43  

W obecnej konfiguracji tylko analogowo przez jakiś composite albo svideo w karcie telewizyjnej. Znajdź jakiś grabber HDMI, albo karte TV z wejściem HDMI/DVI(ale nie wiem czy takie istnieją), i wtedy dostaniesz fullHD

1