Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N76 - wylacza sie po paru minutach pracy

13 Maj 2010 14:31 1389 9
  • Poziom 10  
    tak jak w temacie nokia N76 wlacza sie dziala ok mozna dzwonic i po paru minutach wylacza sie co jest poprzedzone blysnieciem ekranu na bialo i tak wkolo, czy moze mi ktos doradzic co trzeba zrobic aby naprawic ten problem. Dodam ze stalo sie tak po probie sciagniecia simlocka w innym serwisie.

pozdrawiam
  • Spec od GSM
    Prawdopodobnie certyfikaty uwalone. Z tego co piszesz wnioskuje że nie dysponujesz sprzętem serwisowym więc zanieś go tam gdzie ci zepsuli i niech naprawiają. Wgranie backupów, naprawa superdongle, powinna pomóc.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Uwalony superdongle.

Wiec dlatego sie wylacza.

Jedynie naprawa w serwisie zalatwi sprawe.
  • Poziom 10  
    Glemark1 napisał:
    Prawdopodobnie certyfikaty uwalone. Z tego co piszesz wnioskuje że nie dysponujesz sprzętem serwisowym więc zanieś go tam gdzie ci zepsuli i niech naprawiają. Wgranie backupów, naprawa superdongle, powinna pomóc.

mam do dyspozycji MT-box UFS-3 proboalem ratowac telefonik ale nie bardzo wiem od czego zaczac. Nie moge zaniesc go tam gdzie uwalili bo takiego kupilem.
  • Spec od GSM
    To po co kupujesz uszkodzone telefony?? Ja ci nie powiem jak sprawa wygląda w mt-boxie bo nie używam tego boxa.
  • Poziom 10  
    Glemark1 napisał:
    To po co kupujesz uszkodzone telefony?? Ja ci nie powiem jak sprawa wygląda w mt-boxie bo nie używam tego boxa.

bo byl bardzo tanio <50 zl> wiec chyba warto bylo jak sie nie uda naprawci to nawet na czesci ;/
  • Poziom 10  
    poochone napisał:
    http://www.youtube.com/watch?v=oNaXl4sy4iw&feature=related

Dodano po 1 [minuty]:

Jak masz kupiona aktywacje SL20 to naprawa jest darmowa jezeli nie to jak sie nie myle 2 kredyty pobiera.

mam aktywacje SL20 - zrobilem zgodnie z instrukcja i jak narazie dziala - sprawdze dokladnie i dam znac czy to koniec problemow z tym telefonem - Narazie dziekuje
  • Poziom 10  
    Niestety moja radosc byla przed wczesna - telefonik dziala co prawda lepiej jak przed naprawa ale nadal sie wylacza po okolo godzinie bezczynnego lezenia wiec chyba cos jeszcze bedzie nie tak w nim. Czy ktos z was ma jeszcze jakies pomysly ??
  • Poziom 9  
    wgraj full pm i będzie żył masz wywalonego pm-a.To tyle .Pozdrawiam