Jakby był na częstotliwość dozwoloną w Europie, to ewentualnie było by warto - ale nie jest (podałeś częstotliwości z pasma ISM w Ameryce).
http://www.uke.gov.pl/_gAllery/74/24/7424/rozporzadzenie_MT_2007_Nr138_poz972.pdf aneksy nr 1 i nr 10
Gdyby się dało przestroić poniżej 865MHz to można coś z tym dalej robić (chociażby użyć odbiornika od słuchawek bezprzewodowych 863MHz) - ale czy się da (mając wiedzę, dużo czasu i sprzęt pomiarowy) to nie jest powiedziane (zwykle niekoniecznie...).
Nie jesteś pierwszy złapany na "okazję":
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1019104.html (podobnie z innymi "okazjami" nie pasującymi do warunków europejskich - telefonami bezprzewodowymi, radiotelefonami FRS z USA...)
Sprawdzić czy nie jest całkiem popsuty można np. z wykorzystaniem wskaźnika natężenia pola na UHF, częstościomierza na UHF, analogowego sprzętu SAT jak tuner, wskaźnik "satfinder" (p.cz. SAT to właśnie 950...1750MHz a w nowszych do ponad 2100MHz, dolna częstotliwość była różna w różnych tunerach, ale wskaźnikowi "satfinder" to bez różnicy, wychyli się i przy innych częstotliwościach np.863MHz, zaś zasilić go możesz bez tunera z zasilacza stabilizowanego 14...18V) - UWAGA: trzeba odseparować (dla uniknięcia nawet przypadkowego zwarcia) składową stałą napięcia zasilającego zwykle konwerter SAT zamiast którego będzie jakaś prosta tymczasowa antena na częstotliwość ~930MHz (np. dipol otwarty 2x ~7.5cm).
Pamiętaj że zasięg zakłócający nadawania jest wielokrotnie większy niż zasięg odbioru.