Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Indesit WIL10 spod pralki wyplywa woda:(

Elmo34 13 May 2010 16:27 8101 1
    Elmo34
    Level 1  
    Witam wszystkich!
    Mam problem z pralka Indesit WIL10. Pierze, odwirowuje, wypompowuje (troche za glosno, ale czegoz sie spodziewac za ta cene) a po zakonczeniu cyklu prania wycieka z niej woda. Z lewej strony (od strony podajnikow proszku). Wody nie jest duzo, ale cieknie.
    Znalazlam na to chwilowy sposob- gdy pralka skonczy cykl prania natychmiast zakrecam doplyw wody-wtedy problemu nie ma i woda nie wycieka. Gdy tego nie zrobie mam wrazenie ze pralka po prostu ciagle pobiera jakies niewielkie ilosci wody-bardzo cichutko to robi zreszta-nie slychac zadnych odglosow pobierania wody.
    Do bebna laduje niewielka ilosc prania, najczesniej niemowlece ubranka wiec beben zwykle nie jest nawet w polowie zaladowany.
    Odkamieniaczy w formie tabletek z racji tych dzieciecych ubranek przestalam niedawno uzywac-wczesniej i owszem do kazdego prania wrzucalam jakas "kosteczke".
    Filtr maz czysci regularnie.
    Dodam jeszcze ze chcialabym pouzywac tej pralki jeszcze max. 6-8 miesiecy i nie chce inwestowac w jakeis wielkie naprawy.
    Dziekuje za wszelkie porady co zrobic z "delikwentka" i co jej dolega.
    azu
    Level 17  
    Podejrzewam, że cieknie przy pobieraniu płynu do płukania, po prostu może przelewać wodę w tym momencie. Miałem już takie przypadki. Najprościej lekko przyciąć wystającą część tą od korka w zasobniku, by płyn z wodą wcześniej schodził.