Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki dekoder HD do cyfrowego polsatu

13 May 2010 21:42 11703 4
    User removed account
    Level 1  
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Kolego dekoder jaki potrzebny to np. Ariwa 200 i takie 3 sztuki do tego trzy umowy z polsatem na moduł dostępu z kartą.
    netTv
    Level 26  
    Używany dekoder z Allegro nie będzie mógł być aktywowany z nową umową.
    Można kupować tylko dekodery Prepaid CP, które nie były jeszcze aktywowane.
    Innym wyjściem jest skorzystanie z modułu CAM CP (199 zł),4 miesiące pakietu RelaxMix plus kanały HD. Po tym okresie można podpisać umowę na dowolny zestaw pakietów z oferty CP lub kontynuować korzystanie z prepaid, ale z kanałów HD będzie dostępny tylko Polsat HD. Dzięki modułowi można skorzystać z dowolnego niezależnego tunera HD wyposażonego w złącze CI np. Ariva 200 (ok 420zł), to najtańsza kombinacja z wykorzystaniem odbiornika innego niż oferuje CP.
    pm8006
    Level 11  
    Dla Pewności kolego, dodam, że Ariva 200 choć najtańsza z półki HD i CI to sprawuje się na prawdę bardzo bardzo dobrze i nie ma co przejmować się ceną. Moduł Polsatu uprawnienia przepuszcza i jest ok. Moja Ariva działa z 3 kartami: Cyfra+ Seca 3.0, TNK, oraz Polsat z modułem PrePaid. Koledzy zaproponowali Ci bardzo dobry odbiornik. Mam go od stycznia. Najważniejszą rzeczą po zakupie jest aktualizacja oprogramowania przez pendrive'a, ponieważ standardowy soft jest nie dopracowany i będzie kilka problemów (wieszanie się modułu, zawieszanie się częstotliwości 10719) Po wgraniu najnowszego softu (trwa to 40sek a soft jest dostępny na stronach www.ferguson.pl w zakładce Ariva HD) wszystko działa super. Będziesz zadowolony.
    netTv
    Level 26  
    @pm8006, Czy Ariva 200 poprawnie wyświetla EPG na kałach BBC i TVN w CP?