Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Calibra 2.0 16V EcoTec - Świeci Check czasami.??

buli1 13 Maj 2010 22:54 2175 1
  • #1 13 Maj 2010 22:54
    buli1
    Poziom 23  

Mam taki problem w cali najpierw świeciła mi się kontrolka check i błąd wykazał uszkodzona sondę, Sundę wymieniłem i po skasowaniu tego błędu jeszcze wyskakiwał błąd czujnika prędkości koleś co mi to sprawdzał powiedział ze nie wie co to jest. Kontrolka mi zgasła ale czasami się zapala np zapale auto nie świeci przejadę kawałek i się zaświeci rożnie to bywa raz świeci raz nie. mam pytanie co to jest za czujnik? Czy chodzi możne o czujnik abs? Ewentualnie jak je sprawdzić czy sa sprawne?

0 1
  • #2 29 Lip 2010 22:14
    cluberr
    Poziom 10  

Witam serdecznie miałem podobny problem w tym silniku tylko w oplu omedze wymieniłem czujnik położenia wałków rozrządu i pomogło nic się teraz nie świeci koszt czujnika to około 150 złociszy jak sobie sam wymienisz to na tym się kończą twoje wydatki czas wymiany około 30 40 minut.

Dodano po 5 [minuty]:

Witam serdecznie miałem podobny problem w tym silniku tylko w oplu omedze wymieniłem czujnik położenia wałków rozrządu i pomogło nic się teraz nie świeci koszt czujnika to około 150 złociszy jak sobie sam wymienisz to na tym się kończą twoje wydatki czas wymiany około 30 40 minut.:D

0