Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ProgMan, oprogramowanie i sprzęt do druku etykiet.

mec.david 14 May 2010 15:24 2103 6
    mec.david
    Level 13  
    Witam,

Mam pytanie: otóż chcę zakupić sprzęt do inwentaryzacji z tej oferty
    Oferta ProgMan
    Zastanawiam się czy ktoś ma, używa lub wie czy Program do tworzenia kodów kreskowych współpracuje z drukarkami firmy DYMO, proponowane przez firmę drukarki ZEBRA są zdecydowanie za drogie, ale obawiam się, że program ma jakieś blokady dotyczące drukarki.
    Byłbym też wdzięczny za informacje na temat polecanego kolektora lub czytnika kodów z kreskowych (ale z jakąś pamięcią podręczną)
    Ogólnie proszę o wszelkie informacje związane z tym tematem, które ułatwią wybór (dobrego ale taniego) sprzętu.

Przepraszam jeśli zły dział
    oleq_30
    Level 30  
    Po pierwsze na jakim programie magazynowym pracujesz lub zamierzasz pracować.
    mec.david
    Level 13  
    Na razie jeszcze nie mam żadnego.A fakt zapomniałem napisać oni dają jakiś swój program "Wyposażenie DDJ"
    oleq_30
    Level 30  
    Cytat :
    Program:
    Wyposażenie
    Program WYPOSAŻENIE DDJ został specjalnie zaprojektowany dla jednostek budżetowych oraz innych podmiotów sektora finansów publicznych w celu prowadzenia ewidencji wyposażenia i aktywów trwałych, takich jak środki trwałe, a także wartości niematerialne i prawne.

Wg opisu to raczej nie jest program do gospodarki magazynowej .

Jakiego typu działalność prowadzisz lub zamierzasz prowadzić ?
    To ma być sklep , hurtownia , zakłąd produkcyjny ?
    mec.david
    Level 13  
    Nie, to żadna działalność . To szkoła, a program ma pomóc oznaczyć kodami meble itp.. do inwentaryzacji, czyli wszystko się zgadza.
    oleq_30
    Level 30  
    Ten program z tego co widzę po wersji demo nie ma możliwości konfigurowania kolektorów danych, tak że kolektor ci się chyba nie przyda, bo go ani nie zaprogramujesz ani nie z czytasz. Poza tym każdy inwentaryzator żeby działał jest wyposażony w swoje oprogramowanie , które nie będzie działać z tym programem
    mec.david
    Level 13  
    Powinno działać, przecież sprzedają całe zestawy program, drukarkę i kolektor/ czytnik. I załóżmy że mniejsza o ten czytnik, zastanawia czy muszę mieć od nich drukarkę ZEBRA ,czy mogę kupić tańszą DYMO