Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CHRYSLER GRAND VOYAGER 2,5CRD schemat elektryki

Bunny82 14 May 2010 19:39 16468 35
IGE-XAO
    Bunny82
    Level 16  
    witam mam na zakładzie samochód CHRYSLER GRAND VOYAGER 2,5CRD nr.vin 1C8GYN5783Y514824 NR.SILNIKA VM20C06975
    stał w korku i sam od siebie zgasł potem ledwo co odpalił i nie zdążył podjechać tylko kawałek i zdechł i potem nie chce zakręcić rozrusznik próbowałem wyjąć przekaźnik rozrusznika i zastąpić go zworą ,ani to nic nie dało rozrusznik kręcił ale nie zapalił .Wątek jest tego typu że kierowca jechał z lublina, po drodze zdążył zachaczyć dwie stacje orlen i zatankować po ostatnim tankowaniu zrobił około 100km i w tym momencie jak stał w korku to mu zgasł obawiam się aby wtryski nie były pozapychane tą ropą z orlenu.
    .ma alarm zamontowany z transponderem odcięcia zlikwidowane ale nie chce nawet zakręcić rozrusznikiem .potrzebny jest mi schemat elektryki i sterowania silnikiem .pilnie!!!
  • IGE-XAO
    giedorek
    Level 10  
    Jakbyś był zainteresowany posiadam Service Manual + Parts Code + paint Code do Voyagerów z 2001+>
    Jest wszystko łącznie z elektryką
    misiozol
    Level 31  
    Po takim czasie wydaje mi sie ze raczej juz naprawil ,ale co tam stary kotlet to dobry kotlet :D .
    giedorek
    Level 10  
    poprostu mam i proponuje
    może ktoś to przeczyta i nóż widelec bedzie potrzebował :)
    Pozdrawiam
  • IGE-XAO
    hugol22
    Level 10  
    Może i ja się podłączę choć post już rocznice dobija ale jeśli nie przeszkoda też poproszę na PW .Może się przyda choć wolę odpukać w niemalowane:).
    grisza79
    Level 1  
    Witam. Mnie szkoli mój pojazd i to zdrowo, jeśli te kody i schematy by były możliwe do przesłania to ja bym bardzo prosił.
    veterblest
    Level 10  
    Witam. I mój Voyager 2002 padł. Poprzednik (podobno w Serwisie) przerobił światła tak, że po przekręceniu kluczyka świecą cały czas nawet przy odpalaniu auta. Wyciągnąłem wszystkie bezpieczniki i nie zdołałem ich rozłączyć. Całą zimę odpalałem autko na światłach, aż wczoraj zdechł akumulator. Jakby ktoś z szanownych forumowiczów miał schematy elektryczne i opis bezpieczników też byłbym wdzięczny.
    I pytanko: czy istnieje tylko jedna skrzynka bezpiecznikowa i jaki akumulator. Dzisiaj pokręciłem paręnaście razy i aku znowu rozładowany.
    spacewill
    Level 2  
    witam, jezeli jeszcze macie to i ja poprosze te schematy i color codes
    xsantos
    Level 10  
    Witam.
    Potrzebowałbym schemat do Voyagera 2,5CRD. Mam problem ze sterownikiem silnika, przepala się już któryś z kolei. Jeśli można to prosiłbym na compad(małpa)va.pl
    Pozdrawiam
    zmario
    Level 2  
    Witam kolegę giedorka i poproszę o ten schemat bo mam problem ze wskaźnikiem temperatury silnika .
    guncek122
    Level 1  
    Witam potrzebuję schematu elektryki do Grand voyager 2.5 TD 1996r.
    Schemat prosiłbym wysłać na e-miail "Guncek122@tlen.pl"
    Z Góry Dzięki ;)
    gregor2508
    Level 11  
    Witam. Ja poszukuję schematów do 3,3benz z 01r w górę. Odpala ale jest wszystko w środku martwe jedynie radio gra. Może ktoś miał taki przypadek ?
    robertg1972
    Level 10  
    Witam też poproszę
    robertg1972(malpa)interia.pl
    Przemek.P
    Level 14  
    witam
    Mam problem z Chryslerem Grand Voager 2,5 CRD auto zgasło , brak rozrusznika , podnoszenia szyb i wstępnej pompy paliwa , nie wiem gdzie szukać przyczyny.
    Czy mógł bym prosić o schemat elektryczny ?
    pozdrawiam
    pemo267
    Level 10  
    Mozna pana prosic,o te schematay wszystkie jakie pan ma do chrysler grand voyager 2.5 crd 2001.Z gory dziekuje. Przemyslaw.florek(malpa)chello.at
    Przemek.P
    Level 14  
    ja znalazlem całą dokumentację do 2,5 crd w dziale schematy i autko juz działa
    -goose-
    Level 13  
    Kolego podaj linka do tych schematów Voyagera 2,5 CRD - niestety jakoś nie mogę ich namierzyć w dziale schematy
    suchy509
    Level 10  
    Witam potrzebuje schemat elektryki silnika 2,5 CRD. Nigdzie nie moge znalesc a brakuje mi pradu w rozdzielni odnośnie przekaźnika rozrusznika
    Przemek.P
    Level 14  
    Cała elektryka z silnikiem włącznie , jest do pobrania w linku powyżej jak dobrze pamiętam.
    suchy509
    Level 10  
    do 2,4l oraz 3,3 znalazłem ale na temat 2,5crd nic nie ma.
    jeśli ktoś dysponuje wiedzą w którym pliku to znajdę proszę o pomoc

Auto nie kręci, nie odpala. Rozrusznik oki, nie dochodzi do niego + na cewke, masy oki, Niestety niemam jak sprawdzic instalacji komputera czy dostaje wszystkie + i -
    Przemek.P
    Level 14  
    Faktycznie posiłkowałem sie schematem z 2,4L ale tylko poglądowo co i jak gdzie leci i udało mi sie naprawić , uszkodzona wiązka nad skrzynia nbiegów popaliła mi komputer.
    a u Pana wygląda mi to na walnięte immo ,mała kontrolka czerwona na desce rozdzielczej .
    suchy509
    Level 10  
    kontrolka od immo zapala sie po włączeniu zapłonu, po kilku sekundach gaśnie. Dlatego też wnioskuje ze immo działa poprawnie, diagnoza komp nie wykazuje żadnych błędów. nie mam jak sprawdzić instalacji bez konkretnego schematu :(
    Przemek.P
    Level 14  
    Ale jak immo działa , to na piechotke trzeba sprawdzic wszystko po kolei.
    Czy pokazuje sie napięcie na rozruszniku po przekręceniu stacyjki?
    Czy włącza sie pompa paliwa w zbiorniku ?( to słychać )
    Czy auto pali na krótko ?
    Jeżeli brak napięcia na rozruszniku to może sprawdzić stacyjkę ?
    Szukałem schematu elkek 2,5crd i brak , trzeba improwizować :)
    suchy509
    Level 10  
    Na włączonym zapłonie dochodzi + do rozrusznika lecz nie ma + na automat rozrusznika. Masa na silniku jest, akumulator sprawny, ze stacyjki wychodzi +30, +15 oraz + na rozruch. Brak napiecia na przekaznik rozrusznika. Zwora w miejscu przekaznika nie odpala auto, po podaniu + na automat rozrusznika tez nie odpala mimo że przekaźnik jest włożony.
    Przemek.P
    Level 14  
    suchy509 wrote:
    Na włączonym zapłonie dochodzi + do rozrusznika lecz nie ma + na automat rozrusznika. Masa na silniku jest, akumulator sprawny, ze stacyjki wychodzi +30, +15 oraz + na rozruch. Brak napiecia na przekaznik rozrusznika. Zwora w miejscu przekaznika nie odpala auto, po podaniu + na automat rozrusznika tez nie odpala mimo że przekaźnik jest włożony.

mozna pominąc przekaźniki i połaczyc na krótko
    po podaniu plusa na elektromagnes (czy nie kręci ? czy rozrusznik kręci ale nie odpala ?)( druga osoba musi wcisnąć pedał sprzegła ale to chyba jasne )
    suchy509
    Level 10  
    Bez schematu nic nie zrobię. Znalazłem ugnity kabel sygnałów ze stacyjki na przekaźnik rozruchu, zrobiłem to ale w dalszym ciągu nie działa pompa i auto nie odpala...
    ludzie ratujcie schematem 2.5crd
    Przemek.P
    Level 14  
    ale jak pompa nie działa to stawiam na przegnitą wiązkę i może nawet popalony komputer .