Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Milestone - czy kupić, nie kupić - opinia

14 Maj 2010 22:19 3625 2
  • Poziom 24  
    Mówisz Motorola - myślisz klapka. Nieco inaczej jest w przypadku nowego modelu amerykańskiego producenta. Jest to smartfon z wysuwaną klawiaturą, który ma ambicje by konkurować z największymi potentatami tej branży. Mowa o Motorola Milestone. Telefon, w porównaniu z produktami konkurencji, nie ma powodów do kompleksów. Wyświetlacz o przekątnej 3,7 cala, karta pamięci 8 GB (możliwość rozbudowy do 32 GB), aparat 5 Mpix, WiFi, HSDPA do 10,2 Mb/s i HSUPA do 5,76 Mb/s, GPS z funkcją A-GPS, czujnik zbliżania i akcelerometr, cyfrowy kompas, klawiatura QWERTY i Android w wersji 2.0. Słowem wszystko to, co powinien mieć nowoczesny aparat. Akumulator o pojemności 1400 mAh pozwala na korzystanie z telefonu przez 3 - 4 dni. Kupić czy nie kupić? Jeśli patrzeć na parametry to nie ma się do czego przyczepić. Zniechęcać może tylko cena. Z uwagi na to, że telefon dopiero co został wprowadzony do sprzedaży, za wcześnie na opinie co do jakości. W sprzedaży Motorola Milestone kosztuje około 1500 złotych.
  • Poziom 1  
    Mam ten sam dylemat, dodatkowo myślą mi przechodzi jeszcze Nokia N900 cena podobna... co do parametrów troszkę się różnią. Ze względu na wygląd chyba wezmę Milleston
  • Poziom 2  
    polecam milestone co prawda mam go od dzis ale tez wachałem co mam kupic, moj wybor padł na milestone i nie zaluje fajny fon i do tego konstrukcja solidnie zrobiona naprawde.