Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta dźwiękowa z wieloma wejściami

LaVa263 14 Maj 2010 22:30 804 0
  • #1 14 Maj 2010 22:30
    LaVa263
    Poziom 2  

Witam, mam pewien dość specyficzny problem a zarazem pytanie.
    Potrzebuję karty dźwiękowej, która będzie posiadała wiele wejść, a zarazem była maksymalnie tania lub (CO JEST BARDZO WSKAZANE), schemat zrobienia takiej karty z wejściami. (dla kogoś z małym doświadczeniem ;))
    Nie potrzebuję niczego wyjątkowego, jakość wejścia karty zintegrowanej taniego laptopa to już rarytas na moje potrzeby. chodzi tylko o to, by szumy nie były masakryczne, a opóźnienie na maksa zminimalizowane, najlepiej gdyby byl to sprzęt no chyba USB.
    wejść potrzebowałbym powiedzmy maks 8 mono.
    Czy jest coś takiego możliwe? moje wymagania TEORETYCZNIE spełniałyby karty dźwiękowe na USB te za 2zl, ale jak je kupiłem to szum jest taki, ze po prostu przebija się kompletnie nic a do tego trzeszczy.

Jeśli to wam pomoże to opisze do czego to potrzebuję:
    prosta konstrukcja padów perkusyjnych, z przetwornikami piezo wpiętymi do opisanej wyżej poszukiwanej karty. zwykła karta która zarejestruje trzaski elementów piezo, czyli mówiąc bardziej "zwykle" czegoś co dziala dokładnie jak mikrofon.
    Dlatego do karty możliwe, że będę chciał podłączyć zwykły taniutkie mikrofony komputerowe

czy moje wymagania sa do spełnienia, jest możliwe znalezienie czegos takeigo za małe pieniądze lub wykonanie takiego cuda?
    pozdrawiam i z góry dziekuję za odpoiedź

0 0