Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Klimatyzacja uniwersalna do ciężarówki

15 May 2010 20:12 3870 3
  • Level 11  
    Witam,mam pytanie,potrzebuje zamontowac klimatyzacje do ciezarówki,jest wiele rodzaji klimatyzacji montowanych na dachu ale to jedynie nawilża a nie chłodzi w kabinie,zauwazyłem na allegro taki zestaw: http://... ,zamontowac to nie problem ale jak zrobic zeby te zimne powietrze leciało do kabiny??
    pozdrawiam

Link do aukcji usunąłem - regulamin !
    Post proszę poprawić !
    Stosuj przycisk "pisownia " przed wysłaniem wiadomości .
    mod.serwisant73
  • Level 21  
    Po pierwsze kolego jaka to ciężarówka bo sa różne.
    Ta klima nie bardzo sie nadaje do dużego auta typu ciężarowy ponieważ jej wydajność nie jest obliczona do takich gabarytow.
    Porownaj sobie skraplacz od matiza i chłodnice wody w swojej ciezarowce, jest dwa razy wieksza a skraplacz do ciezarowki ma podobne gabaryty co jej chłodnica od wody.
    Nastepna sprawa to sposob mocowania kompresora, długosc rurek no i na koncu parownik, ktory tez jest dwa razy wiekszy niz ten do matiza ze zdjecia na allegro.
    Szkoda twojej kasy. Lepiej kup cos z rozbitego auta albo z anglika ale zeby było do twojej ciezarowki.
  • Level 11  
    Witam,mam właśnie ciężarówkę z mała kabina dzienna i jest oni malutka,jezeli chodzi o mocowanie to dało by sie cos przerobic i wykombinować.
  • Level 21  
    Kolego mocowanie sprezarki nie moze byc na zasadzie cos da sie wykombinowac i przerobic.
    To musi byc pewne jak mocowanie silnika w ramie bo jak odwalisz kiche to wiecej narobi ci to szkód i kosztow niz sobie wyobrazasz a widziałem juz urwane kompresory i widok jest nieciekawy.

Napisz jaki to samochd to bede ci w stanie podac wiecej szczegołow i jak to zrobic zeby było dobrze i zeby klima chłodziła.

Proszę stosować polską pisownię .
    mod.serwisant73