Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic NV-DS11 BARDZO PROSZĘ O POMOC

stiopa15 22 Sie 2004 18:25 1056 2
  • #1 22 Sie 2004 18:25
    stiopa15
    Poziom 12  

Witam serdecznie
    Coś się stało z moją kamerką mdv.Nie mogę wyjąć kasety na wyświetlaczu jest napis F 02 (to chyba jakis błąd serwisowy) i mruga czerwona dioda przy napisie kamera , nie ma możliwości przełączenia na vcr nie reaguje też na rekording działa tylko optyka nie ma też możliwości wejścia do menu proszę o pomoc w środku mam kasetkę z wesela jestem załamany.

0 2
  • #2 23 Sie 2004 10:31
    remot
    Poziom 30  

F02 to błąd oznaczający brak impulsów z jednego z talerzyków napędowych - może to nastąpić na przykład w momencie zablokowania taśmy - ale różnie to może być - jeżeli nie masz w tym doświadczenia - wal do jakiegoś serwisu

0
  • #3 23 Sie 2004 15:31
    stiopa15
    Poziom 12  

Witam
    Bardzo dziękuję za wyjaśnienie kodu (F02) udało mi się przywrócić kamerkę do życia bez serwisu.Wyjołem zaślepkę plastikową która się znajduje pod kieszenią na kasety i zobaczyłem głowice i pewne elementy mechanizmu taśmy, zwykłom wykałaczką poruszyłem tam pewne elementy oczywiście z głową aby niczego nie uszkodzić i kamerka ruszyła.Była w niej nowo zakupiona kasetka MDV 60 firmy Sony zawsze kupowałem Panasonika ale coś mnie wzieło na Soniaka przypuszczam że się przyblokowała kasetka a może mechanizm dzięki bardzo Pozdrawiam.

0