Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nawigacja mfd w vw polo 2002r

gothick555 16 May 2010 16:15 1973 3
    gothick555
    Level 2  
    Mam pytanie na ktore bardzo ciezko znalezc mi odpowiedz a minowicie ,czy istnieje mozliwosc zainstalowania navi mfd typ D w vw polo rocznik 2002? Jesli tak to czy bedzie ona w pelni sprawna jak to ma miejsce w tego typu autach fabrycznie w nia wyposazonych? Prosze o zetelna odpowiedz w tej sprawie.Dzieki

Proszę poprawić swój post , tak aby był napisany w języku polskim. Klawisz "Pisownia" może pomóc. Reg. pkt 15. [damiancz]
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    picia22
    Level 27  
    kolego elektronicznie podłączyć można wszystko, pytanie czy fizycznie da się , co masz teraz założone i czy masz otwór DIN, może jakieś foto ,
    bardzo by pomogło, już nie raz sie spotkałem ze niby rocznicowo ok a ktoś coś już pozmieniał i nie pasuje
    gothick555
    Level 2  
    Kolego dziekuje Ci za szybka odpowiedz na moje pytanie,i od razu przejde do tematu .Otoz tak mam w moim polo miejsce na nawigacje tzw.2din i praktycznie moglbym ja juz dzisiaj zalozyc ale co dalej?Wiem tez ze potrzebna jest do podlaczenia tej nawigacji kostka 26 pinowa ktorej nie mam.Nastepna rzecz ktorej nie czaje to do jakich kabli mam ta kostke podlaczyc?Do kostki iso?I jeszcze jedno,co to jest ta cala Gala i czy koniecznie musze podpinac sie pod czujniki ABS?
    picia22
    Level 27  
    do zainstalowania nawigacji potrzebujesz adapter , tak sygnał abs jest ci potrzebny bez tego niedziałą gps no i antena gps jest potrzebna, i radyjko powinno smigac