Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka indesit wisl105 - raz działa, a raz nie

kamu2 16 Maj 2010 16:29 2430 2
  • #1 16 Maj 2010 16:29
    kamu2
    Poziom 8  

Mam problem z pralką indesit, raz pierze bez problemu a np.Po 3-4 praniach zaczyna wariować i nie chce prać,zrobię kilka dni przerwy nie ruszam jej i znowu zaczyna prać.Ostatnio prała cały miesiąc a teraz znowu nawala. Jak zaczyna tak dziwnie pobierać wodę ( tak jak by się dławiła) to wiem że już nie będzie prała. Następnie po tym jak pobierze wodę zacina się i coś tak cyka jak by w programatorze nie mogło przeskoczyć. W tym momencie nie stać mnie na to aby wezwać fachowca, może ktoś coś podpowie co to może być. Mam teścia który trochę ma pojęcie o takich rzeczach więc może jak nas ktoś naprowadzi,łatwiej będzie usunąć usterkę, z góry dziękuję

1 2
  • #2 16 Maj 2010 19:37
    mk852
    Poziom 15  

Pralka nie sygnalizuje żadnego błędu? Filtr na wejściu wody czysty?

1
  • #3 16 Maj 2010 19:50
    kamu2
    Poziom 8  

Filtr czysty co jakiś czas go sprawdzam,nie wiem czy to normalne,ale bardzo dużo wody się tam zbiera. Ten filtr jest w ogóle dziwny w tej pralce
    Błędu nie nic nie miga,na początku świecą się 3kontrolki.
    Dziś jak załączyłam pralkę pobierała wodę tak jak by się dławiła, zebrała proszek i koniec, następnie coś zaczęło tak cykać,jak by nie mogło przeskoczyć trwało to dosyć długo więc ją wyłączyłam, po kilku godzinach włączyłam i zaskoczyła, teraz pierze. Dziwne że raz działa bez problemu a innym razem nie chce prać

1
  Szukaj w 5mln produktów